تصادف مرگبار؛ 10 کشته در صبح خونین در جاده اهواز

420189 167 خبر مرکزی

تصادف کامیون ایسوزو حامل احشام با مینی بوس حامل کارگران تصادفات زنجیره ای در جاده قدیم اهواز 10 کشته برجای گذاشت.

عارف اصل شهرانی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس خوزستان در تشریح این حادثه خونین گفت: ساعت 07:07 بامداد شنبه یک فقره تصادف در محور اهواز – خرمشهر به مراکز اورژانس 115 اعلام شد. بلافاصله آمبولانس ها به محل اعزام شدند و در بررسی های اولیه مشخص شد که تصادف بین یک دستگاه کامیون ایسوزو، یک دستگاه مینی بوس، یک دستگاه رانا و یک دستگاه پژو 405 با آتش گرفتن خودروی رانا رخ داده است.

وی با بیان اینکه در این تصادف زنجیره ای 9 نفره از کارگران مینی بوس جان خود را از دست دادند، گفت: اجساد به سردخانه و مجروحان با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

افزایش تلفات

سرهنگ رضا دولتشاهی فرمانده پلیس راه خوزستان گفت: تعداد کشته شدگان تصادف در جاده قدیم اهواز به هرمشهر به 10 نفر رسید که وی نیز در این تصادف جان خود را از دست داد.

سرهنگ دولتشاهی گفت: کمیسیونی برای بررسی حادثه (تصادف) برای تعیین مقصر یا مقصران واقعی تشکیل می شود.

علی پهلوان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان نیز در این خصوص گفت: ایسوزو کشته و زخمی شدند که به بیمارستان منتقل شدند.

عرفان مردانی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص جزئیات تصادف جاده اهواز – خرمشهر گفت: این حادثه 13 مصدوم داشت که 10 نفر به خرمشهر و 3 نفر به اهواز منتقل شدند. گفته می شود در این تصادف دو نفر به شدت مجروح شده اند.

  قهرمانی کشور دوچرخه سواری پایگاه خبری افکارنیوز

دادستانی دستور شناسایی مجرمان را صادر کرد

به گزارش روابط عمومی دادگستری خوزستان، حجت الاسلام صادق مرادی، رئیس قاضی استان خوزستان به دادستان خرمشهر دستور رسیدگی و ردیابی فوری حادثه زنجیره ای صبح شنبه در جاده خرمشهر – اهواز را داد.

وی گفت: تحقیقات برای کشف مقصران از جمله رانندگان یا سایر عوامل موثر در این حادثه انجام شده است.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید