تصادف زنجیره ای دماوند; 2 فوت و 14 مجروح

رئیس اورژانس دماوند با اشاره به تصادف زنجیره ای در این شهرستان گفت: این حادثه 2 فوتی و 14 مصدوم بر جای گذاشت.

عبدالرحمن رزمگه روز دوشنبه با اشاره به جزئیات این حادثه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 16:51 امروز یک دستگاه تریلر با چند خودرو در بلوار منطقه گیلاوند برخورد کرد و امدادگران به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به آخرین آمار کشته شدگان گفت: این حادثه تا کنون 2 فوتی بوده و تعداد مجروحان به 14 نفر رسیده است که با ارائه امکانات اولیه پزشکی به مراکز درمانی منتقل شده اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ محمد علیپور سخنگوی سازمان آتش نشانی دماوند در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی گزارش تصادف زنجیره ای در بلوار آیت الله خامنه ای سامانه 125 امداد و نجات در ایستگاه یک آتش نشانی دماوند، بلافاصله فرماندهی عملیاتی شیفت الف دماوند به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: این حادثه شامل 8 خودرو بود که به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کردند. علیپور گفت: با همکاری آتش نشانان، امدادگران هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی این حادثه مهار شد.

وی ادامه داد: با توجه به وخامت حال مجروحان به مرکز فوریت های پزشکی و هلال احمر منتقل شدند.

شاهدان عینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت وقوع این گونه حوادث را نبستن کمربند ایمنی در جنوب شهر دماوند و تردد کامیون ها از بلوار اصلی این شهر اعلام کردند که گهگاه منجر به تصادف می شود.

به گفته شاهدان عینی، پیش از این نیز بارها در این مسیر چنین حوادثی رخ داده و خسارات جانی و مالی زیادی در پی داشته است تا جایی که باید جاده کمربندی احداث می شد، اما این عملیات به دلیل مقاومت و کمبود بودجه بوده است. حل نشده باقی مانده است.

  جلوی کاهش قیمت دلار را بگیرید

شهرستان دماوند یکی از شهرستان های استان تهران است که بین محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه و در 45 کیلومتری پایتخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید