ترکیب جدید هیات مدیره بانک ملی ایران مشخص شد

دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران در این مراسم با اشاره به حضور صمد عزیزنژاد در قانون جدید تاکید کرد: در شرایط جدید کشور، بانک ملی ایران باید نقش مهم تری در اصلاح قوانین و مقررات بانکی ایفا کند. ترکیب هیأت مدیره گفت: باید زمینه بررسی تحول بانک فراهم شود، در تماس با کارشناسان کل کشور و حضور آن می تواند به تقویت این حوزه کمک کند.
فرزین همچنین از خدمات موسوی زاده به بانک ملی ایران قدردانی کرد و ادامه داد: همچنان می توانیم از کمک های ایشان بهره مند شویم زیرا آنها دانش، علاقه و تجربه خوبی دارند. در عین حال امیدواریم امروز که به مقام بازنشستگی آبرومندی دست یافتند، در سایر مراحل زندگی و در پناه خداوند متعال موفق باشند.
مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به طراحی سه شعبه معاونت در استان تهران گفت: با معرفی مدیران جدید در این شعب از خدمات ارزنده آقای مونسان در هیات مدیره بهره مند خواهیم شد.
همچنین صمد عزیزنژاد عضو جدید هیأت مدیره بانک نیز با ابراز خرسندی از بازدید از مجموعه شناخته شده بانک ملی ایران ابراز امیدواری کرد در مدت مسئولیت خود از رهنمودها و فرصت های خود استفاده کند. همکاران . .
حسن مونسان یکی دیگر از اعضای جدید هیات مدیره نیز با تقدیر از اعتماد دکتر فرزین به این انتصاب گفت: تمام تلاش خود را برای ارتقای عزت و عظمت این موسسه بزرگ بیش از پیش و در مسئولیت جدید خود به کار خواهم گرفت.
علی موسوی زاده یکی از اعضای سابق هیات مدیره بانک نیز مسئولیت بانک ملی ایران را به اندازه برخی وزارتخانه های بزرگ عنوان کرد و گفت: مسئولیت این بانک بسیار سنگین و مهم است زیرا افراد و بخش های تاثیرگذار را در بر می گیرد. کشور بانک ملی ایران مایه افتخار و اعتبار کشور است و امیدوارم مدیران جدید نگرش جدیدی نسبت به بانک داشته باشند.
در پایان عباس شفیعی رئیس هیئت مدیره با تبریک به اعضای جدید هیئت مدیره از خدمات و ایده های نوآورانه موسوی زاده در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
گفتنی است حسن مونسان عضو جدید هیات مدیره پیش از این در سمت های مدیر شعب سمنان، خراسان رضوی و قائم مقام بانک ملی ایران فعالیت می کرد.
همچنین صمد عزیزنژاد یکی دیگر از اعضای جدید هیات مدیره با مدرک دکترای اقتصاد پولی و مالی است که هیات اقتصادی دارای مجلس شورای اسلامی است.

  وعده های مجلس برای ترویج زایمان؛ از خرید خودرو تا سه برابر شدن یارانه ها

دیدگاهتان را بنویسید