تحویل یک آپارتمان 150 متری در نیاوران به رضا رویگری ؟!

علیرضا گراوی مجری، بازیگر و کارگردان می گوید حاج مهدی عباسی یکی از مالکان بزرگ شمیران در تهران این روزها به او می گوید که یک آپارتمان 150 متری در خیابان نیاوران با تمام امکانات و چند پرستار برای رضا رویگری آماده کرده است. .

علیرضا گراوی مجری، بازیگر و کارگردان که می گوید از دوستان بسیار صمیمی رضا رویگری و آگاه به زندگی شخصی این هنرمند است، با بغض می گوید: وقت آن است که صحبت کنیم و بگوییم چقدر به رضا ظلم شده است…

او از واکنش هنرمندان برای کمک به رضا رویگری ناراحت است و می‌گوید: «چطور رسیدی که زنگ زدم و گریه کردم و می‌خواستم برای رضا عزیز کاری بکنم، اما حالا قهرمان می‌شوی؟!

گراوی که خود مجری رادیو است، می گوید دوستی اش با رضا رویگری به 20 سال قبل بازمی گردد.

او گفت: «من بسیار بیمار و ناراحت هستم. دو سال تمام تلاشم این بود که بتوانم کاری کنم که رضا به آخر خط نرسد و…»

وی افزود: به خدا شهادت می‌دهم و به راستی در این دنیا قسم می‌دهم که مهم‌ترین دغدغه من در این دو سال رضایت شخص بوده است، از هزینه‌های درمانی و اجتماعی گرفته تا پرداخت معوقات خانه‌اش. از من به او نزدیک تر است او در دل من درد می کرد که فکر می کنم پسرش کیارش هم نمی داند، گریه هایی که رضا از ظلمی که به او شده بود برای من گریه کرد. دو سال این همه درد را در دلم ریختم و حرفی نزدم، فقط اجازه دادم رضا خودش را خالی کند، اما وقت حرف زدن بود. من خودم سال ها در رشته روانشناسی کار و تدریس کردم و در این دو سال همیشه سعی کردم با وجود همه ممنوعیت ها و محدودیت هایی که وجود داشت صبور باشم تا هیچکس نتواند به رضا نزدیک شود. متأسفانه رضا خیلی وقت است که به دردسر افتاده است. او ساعت ها در کنار من گریه می کرد و از مرگ صحبت می کرد.

  واردات خودرو از شتاب بازار می کاهد

گراوی با اشاره به کمک هایی که این روزها به رضا شده است، گفت: در این دو سال برای رضای عزیزم خرج کردم اما با جان و دل. تو آدم بزرگی هستی، چرا وقتی زنگ می زنم و گریه می کنم و به کارگردان ها و هنرمندانی که با رضا زندگی می کردند و خاطره ای با او داشتند خبر می دهم، همه می گویید که علی جان شرمنده است که هیچ اتفاقی برای ما نمی افتد! خرج هایی که اون موقع باید میدادی من از جیب خودم دادم حالا قهرمان داستان رضا رویگری شدی؟! من نمی دانم این عدالت کجاست. درد می کند. من نمی خواستم بگویم، نمی خواستم صحبت کنم، اما می گویم و حرف می زنم.

وی همچنین خاطرنشان می کند: کجا بودید که آقایان دوستان آقای رویگری به شما گفتم این مرد بزرگ سینما نیاز به حمایت معنوی دارد، من حتی مراسمی ترتیب دادم اما همان دوستانی که امروز اعلام کردند اوضاع را زیر نظر دارند. رضا رویگری نیامدند و تظاهر به اسیری کردند. در همین لحظه حاج مهدی عباسی یکی از مالکان بزرگ شمیران تهران به من گفت که یک آپارتمان 150 متری در خیابان نیاوران با تمام امکانات و چند پرستار آماده کرده تا رضا بیاید اما من به او گفتم. رضا کسی را ندارد و تنهاست. الان آقایان از سراسر دنیا زنگ می زنند و می گویند برای شما خانه می خریم! آقای رضا رویگری نیازی به پشیمانی ندارد.

دوست رضا رویگری به مجموعه ای از اتفاقات ناگوار در زندگی این هنرمند سرشناس اشاره کرد و گفت: موهای رضا به طرز عجیبی سوزانده شد و مدتی برای درمان او مرهم خریدم تا زخم هایش را التیام بخشم. «گریمور را به خانه شخصی رضا بردم و گفتم موهایش را صاف کن تا فکر کند مو دارد و هیچ اتفاقی نیفتاده است.

  ویژگی های رانندگی محصولات سایپا / شاهین درایو چیست; پیشرو در سطح گشتاور و گارانتی

علیرضا گراوی در پایان می گوید: همین الان خانه، اثاثیه و پرستار رضا رویگری آماده است و این هنرمند بیش از این نیازی به دلسوزی و خودنمایی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید