تجاوز به 7 زن با آب سمی

423933 903 خبر مرکزی

بازجویی از دو مرد جوان متهم به تعرض به هفت زن با ناگفته های هولناک شاکیان و تکذیب متهمان انجام شد.

دو متهم اقدام به مواد مخدر و آزار زنان کردند. در اواسط تابستان امسال، دختری به نام رونیکا به پلیس گفت که مورد حمله قرار گرفته است. دختر جوان به پلیس گفت که در اینستاگرام با مردی آشنا شده و مرد جوان به او قول کار داده و سپس او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

او در توضیح اتفاقات رخ داده گفت: «در اینستاگرام با مرد جوانی آشنا شدم. او به من پیشنهاد کار داد و از من خواست که به جایی که او صحبت می کرد بروم. قبول کردم و وقتی سوار ماشینش شدم تا برم سر کار به من آب میوه داد و بیهوش شدم و بعد متوجه شدم که مورد حمله قرار گرفته ام.

پس از مدتی دختر دیگری به پلیس مراجعه کرد و گزارش داد که مورد حمله قرار گرفته است. وی گفت: با پسری به نام امیر قرار گذاشتم و سوار پژو 206 او در غرب تهران شدم. بعد از مدتی برای خرید آب میوه از ماشین پیاده شد و چند دقیقه بعد با دو لیوان آب میوه برگشت.

همین که آب میوه را خوردم گیج شدم و بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که توسط دو پسر مورد آزار و اذیت قرار گرفته ام. رمز کارتم را به زور گرفتند و از ماشین پیاده کردند. سه روز گیج بودم و وقتی حالم بهتر شد، موبایلم را چک کردم و دیدم هیچ اثری از شماره تلفن یا پیامک امیر نیست.

  واکنش آذری جهرمی به نامه ساترا به نهادهای امنیتی

در پی این شکایت دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند.

شکایت مشابه دیگری با شروع جستجوی پلیس برای یافتن پسر بدسرپرست و دوستش در پلیس ثبت شد. شاکی همچنین گفت که پس از آشنایی با پسر جوانی در اینستاگرام، در اولین قرار ملاقات با نوشیدن آبمیوه سمی دستگیر و مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

تعداد شبهات به تدریج به هفت نفر رسید. ماموران پلیس در بازرسی ها مرد جوانی به نام رضا را در غرب تهران شناسایی و دستگیر کردند. پلیس در مخفیگاه وی تعداد زیادی سیم کارت و تلفن همراه کشف کرد. دوست رضا، امیر نیز تحت تعقیب و دستگیری قرار گرفت و هفت شاکی آنها را شناسایی کرده و از جنایات سیاه آنها کشف کردند.

پزشکی قانونی نیز آزار و اذیت هفت قربانی را تایید کرد. دو پسر جوان دو روز پیش در اولین جلسه بازپرسی در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند. در ابتدای جلسه هفت شاکی به تشریح ماجرا پرداختند.

یکی از آنها گفت: در فضای مجازی با رضا آشنا شدم و او در اینستاگرام به من پیام داد و به من ابراز علاقه کرد. از من خواست که به دیدارش بروم. گفت می تواند در فضای مجازی برایم کار خوبی پیدا کند. بنابراین با من ملاقاتی ترتیب داد، اما وقتی به مخفیگاهش در غرب تهران رفتم، برای سرگرمی من آب میوه را غبارروبی کرد، اما وقتی آب میوه را خوردم بیهوش شدم و وقتی از خواب بیدار شدم او و دوستش امیر مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. .

  با ذهن خسته چیکار میکنی؟

من در اثر نوشیدن آب میوه مشکوک دچار التهاب مغز شدم که پزشکی قانونی اعلام کرد حاوی هروئین است و با گذشت چند ماه از این ماجرا همچنان دارو مصرف می کنم و حال روحی ام به هم می ریزد و از دو پسر و برای آنها شکایت دارم. من سخت ترین مجازات را می خواهم.

شاکی دوم زن جوانی به نام داریا گفت: من در یکی از شهرهای غربی زندگی می کنم. همسرم وضع مالی خوبی دارد، دنبال کار خانه بودم تا فعالیت اجتماعی داشته باشم و البته نیازی به پول نداشتم. با امیر در اینستاگرام آشنا شدم و برای یک ملاقات کاری به دیدنش رفتم. اما او با نوشیدن آب سمی مرا مست کرد.

وقتی بیدار شدم او و دوستش گفتند من حق ندارم از آنها شکایت کنم. او در حالی که اشک می ریخت گفت: «این زندگی من را خراب کرد و حالم بد است. وکیل شاکی افزود: پس از این ماجرا وقتی داریا به خانه خود بازگشت، شوهرش متوجه ماجرا شد و با پلیس تماس گرفت.

شوهر داریا به پلیس گفت که داریا پس از مسمومیت با آب بیهوشی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. پنج شاکی دیگر نیز در این جلسه به شرح ماجرا پرداختند.

رضا، دانشجوی حقوق، برخاست و این اتهامات را رد کرد. او گفت: “من به عنوان دی جی مهمانی کار می کنم و هیچ یک از دختران جوان را نمی شناسم و با آنها ارتباطی نداشته ام.”

من همین الان چندین بار با یکی از شاکیان تلفنی صحبت کردم. همگی در اینستاگرام با هم دوست هستند و طبق برنامه چنین شکایتی از من بابت اخاذی تشکیل داده اند. پلیس می تواند با بررسی آنتن دهی تلفن شاکیان و من در یک نقطه، درخواست من را تأیید کند.

  افزایش تصاعدی جریمه رانندگان بدخلق در بزرگراه های کشور

متهم ادامه داد: در منزل من ماده بیهوشی پیدا نشد و پلیس در خانه امیر مواد بیهوشی پیدا کرد. زمانی که امیر مقابل قضات قرار گرفت، اتهامات وارده را رد کرد و گفت: من به زنان و دختران جوان تجاوز نکرده ام و هیچ اجباری در کار نبوده است.

من اتهام تجاوز جنسی را قبول ندارم. من در اینستاگرام با آنها دوست بودم و خودشان با هم آشنا شدند. در پایان تحقیقات، قضات برای این دو پسر قرار بازداشت صادر کردند و بازجویی را به تعویق انداختند. با این حال شاکیان پرونده خواستار اشد مجازات شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید