تجاوز به دختر جوان به بهانه ماساژ درمانی

421225 269 خبر مرکزی

سجادپور| پسری که پس از تبلیغاتی برای ماساژ درمانی در فضای مجازی، دختر جوان را به آرایشگاه کشاند و با آزار و اذیت وحشیانه او را هدایت کرد، روانه زندان شد اما پس از گذشت حدود یک هفته از این ماجرای تلخ، این دختر جوان همچنان در بیمارستان بستری است. و در وضعیت وخیم

این اتفاق ناگوار در 5 آذرماه در یک آرایشگاه رخ داد که دختر جوانی پس از جستجو در اینستاگرام با تبلیغات ماساژ درمانی در آرایشگاه مواجه شد.

دختر 19 ساله ای که به دنبال درمان چین و چروک یا کبودی زیر چشمش بود با شماره درج شده در آگهی تماس گرفت، اما پاسخ این سوال خارج از خط پسر جوانی بود که برای فریب دختران جوان تله کثیفی در فضای مجازی راه انداخته بود. .

مدتی نگذشت که پسر به حضور مادرش در آرایشگاه اشاره کرد و به AC اطمینان داد که در آرایشگاهی که مادر و همکارش نیز در آنجا کار می کنند، مشغول ماساژ است!

در این گزارش آمده است که پس از این تماس تلفنی کوتاه، نوبت ماساژ گرفته شد و دختر 19 ساله روز بعد برای یافتن سالن به بلوار صیاد شیرازی رفت.

چند دقیقه بعد زنگ سالن زیبایی را زد و وارد آرایشگاه شد. همه چیز عجیب به نظر می رسید. خبری از آرایشگاه و مشتری نبود. فضای سکوت موجی از وحشت و اضطراب ایجاد کرد. دختر جوان که دچار اضطراب و استرس شده بود ناگهان با پسری 27 ساله مواجه شد که خود را «م» معرفی کرد.

پسر جوان برای لحظاتی خود را در سالن زیبایی حبس کرد و به دختر 19 ساله نزدیک شد. حالا دختر جوان متوجه شد که در یک تله شیطانی کثیف گرفتار شده است. او از ترس می لرزید و به اطراف نگاه می کرد تا راهی برای فرار بیابد، اما دیگر دیر شده بود و هیچکس صدای گریه های او را نمی شنید.

  نتایج تکان دهنده برای دانشمندان؛ آیا افراد دارای اضافه وزن در معرض خطر آلزایمر هستند یا افراد ضعیف؟

او برای رهایی از تجاوز به چنگال شیطان اینترنتی چسبید، اما شیطان جوان تسلیم نشد تا اینکه در نهایت به طرز وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار گرفت و در خانه خود با حالتی نفرت انگیز رها شد. او از شدت خجالت نتوانست چیزی به مادرش بگوید، اما ناگهان بیهوش شد و بیهوش شد.

اعضای خانواده این دختر که هنوز از ماجرای هولناک خبر نداشتند، او را به صورت فوری به بیمارستان منتقل کردند. حالا دختر جوان هر بار که کادر پزشکی مداخله می کردند و او را می پذیرفتند بدتر می شد اما حرف پزشکان برای خانواده شگفت انگیز بود!

حال دختر 19 ساله وخیم است و نمی تواند صحبت کند. مادر دختر، ماجرای آزار و اذیت را شنید که انگار دنیا بر سرش ویران شده، اشک در چشمانش حلقه زد و متحیر و نگران دوید تا دخترش را از این وضعیت خطرناک نجات دهد.

در پی این حادثه ناگوار، این حادثه به پلیس آگاهی اعلام شد و موضوع توسط واحد آگاهی پلیس خراسان بررسی شد.

با صدور دستوری از سوی سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی)، گروه زیادی از کارآگاهان با فرماندهی مستقیم سرهنگ کارآگاه سلطانیان (رئیس اداره جنایی) وارد عمل شده و به بررسی این حادثه شیطانی پرداختند. در پی افشای آگهی ماساژ درمانی در اینستاگرام، هویت «م» (جوان متهم به آزار و اذیت دختر جوان) در اختیار پلیس قرار گرفت. خراسان رضوی توسط قضات مجرب دادگاه کیفری زیر ذره بین اعزام و محاکمه شد.

کارآگاهان با صدور دستور ویژه ای از سوی قاضی صبوری نسب، با به دام انداختن “م” در عملیاتی غافلگیرانه، اقدام به عملیات غافلگیرانه کردند.

  تزریق نامناسب باعث مرگ بیمار در رفسنجان شد

متهم با اعتراف به بردن دختر جوان به آرایشگاه با ترفند ماساژ درمانی و دستور قضایی روانه زندان شد تا تحقیقات تکمیلی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی برای کشف زوایای پنهان این پرونده انجام شود. .

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید