تایید 274 مورد شهدای حافظ سلامت

خبر مرکزی – چهل و سومین جلسه دبیرخانه کمیته ملی تعیین مصادیق شهدای خدمت با حضور مشاور وزیر شاهد و امور ایثارگران، رئیس مرکز حراست، مدیرکل بازرسی، مدیرکل بازرسی منابع انسانی، نمایندگان سازمان های اداری و کارگری، برنامه و بودجه و بنیاد “شهدا و ایثارگران” در اداره اصلی “منابع انسانی” وزارت بهداشت.

دکتر احمدی مشاور وزیر در امور ایثارگران و ایثارگران بابیان اینکه خدمت رسانی خوب و مطلوب سرلوحه جامعه ایثارگران و ایثارگران است، گفت: الگوی بهزیستی و پاسخگویی هرگز خواسته ایثارگران و جامعه نبوده است. شهدا و خانواده شهدا و ایثارگران نیز امروز در همین مسیر هستند.

دکتر فرزانه رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت نیز در این جلسه اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم روحیه جهاد و شهادت و فداکاری را برای نسل های آینده حفظ کنیم و تعهد خود را به همه ثابت کردند.

دکتر رحیم نیا، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت گفت: روحیه ایثار ریشه در فرهنگ عاشورایی پرسنل بهداشتی دارد، هرچند خبری از کرونا مرموز نبود. ویروس در جهان، با تمام وجود جان خود را برای حفظ جان دادند.

دکتر مرادی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت نیز اظهار داشت: اقدامات لازم بر اساس آیین نامه و دستورالعمل های مربوطه در خصوص بررسی پرونده های ارسالی به دبیرخانه کمیته ملی تعیین شهدا انجام شده است. خدمت، و از 478 پرونده ارسالی، 274 مورد به عنوان شهدای خدمت (شهدای مدافع) شناسایی شدند. سلامت به تایید کمیته ملی رسید.

2022-10-28 07:06:03

  خواص کنگر فرنگی; از تنظیم فشار خون تا سلامت کبد

دیدگاهتان را بنویسید