تاییدیه داروی کودکان کوید

سازمان غذا و داروی ایالات متحده وبا را برای کودکان خردسالی که در بیمارستان بستری هستند یا مبتلا به کووید 19 هستند تایید کرده است.

به گزارش نیوز؛ سازمان غذا و داروی ایالات متحده کلر را برای کودکان خردسالی که در بیمارستان بستری هستند یا کوید 19 خفیف تا متوسط ​​دارند و در معرض خطر بالای ابتلا به کوید 19 شدید هستند، تایید کرده است.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تاییدیه خود را برای درمان کووید با Veklury، که به عنوان RemedSiver نیز شناخته می‌شود، تمدید کرده است تا شامل بیماران 28 روزه و بالاتر با وزن حداقل سه کیلوگرم شود.

این باعث می شود که کلرهگزیدین اولین درمان تایید شده برای کووید 19 برای کودکان زیر 12 سال باشد. پیش از این، کلرزنی تنها برای درمان 19 بزرگسال و کودک 12 ساله و بالاتر با وزن حداقل 40 کیلوگرم تایید شده بود.

پاتریشیا کاوازونی، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات داروی سازمان غذا و دارو، گفت: «از آنجایی که کووید 19 می‌تواند باعث بیماری جدی در کودکان شود، برخی از آنها در حال حاضر فرصت واکسینه شدن را ندارند.» هنوز نیاز به گزینه های درمانی ایمن و موثر برای کووید 19 برای این جمعیت وجود دارد.

  اینفوگرافیک / 25 دانشگاه برتر جهان در سال 2022

دیدگاهتان را بنویسید