تاکتیک جدید یهودی سازی تل آویو

ارتش اسرائيل وی چندی پیش اعلام کرد که باندهای مسلحی متشکل از شهرک نشینان صهیونیست تشکیل داده و مدعی شده است که ماموریت این باندها «امنیتی» است تا در صورت انجام عملیات در شهرک های صهیونیستی یا قدس بتوانند وارد عمل شوند.

صهیونیست‌ها همچنین اعلام کردند که تا چند روز دیگر اجرای آزمایشی این طرح آغاز می‌شود و سپس صهیونیست‌هایی که داوطلب عضویت در این باندها شده‌اند، به سرعت سلاح دریافت می‌کنند، آموزش می‌بینند و تجهیزات نظامی در اختیارشان قرار می‌گیرد.

روزنامه فلسطینی «الاستقلال» به نقل از راسم عبیدات، نویسنده و تحلیلگر سیاسی گزارش داد که تشکیل این باندها در قدس را اشغال کرد شرایط را متشنج می کند و درگیری ها و عملیات شهید را افزایش می دهد.

تاکتیک جدید یهودی سازی تل آویو

عبیدت با بیان اینکه هدف این باندها آزار و اذیت و تسلط بر زمین ها و اموال مردم فلسطین است، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی پیش از این در سال 1948 میلادی چنین باندهایی را در سرزمین های اشغالی ایجاد کرده و از این طریق زمین های شهروندان فلسطینی را تصرف کرده بود. بنابراین او این ایده را در شهر قدس برای ادامه تجاوز به مردم فلسطین پیاده کرد.

وی تاکید کرد: این عناصر عملا در قدس اشغالی حضور دارند و اقدامات خصمانه زیادی را علیه ساکنان این شهر انجام داده‌اند، اما رژیم صهیونیستی در تلاش است با آموزش نظامی به این عناصر و تجهیز آنها به تسلیحات، شهروندان فلسطینی را مجبور به تخلیه این شهر کند. شهر

این تحلیلگر فلسطینی در عین حال گفت: رژیم صهیونیستی با این اقدام، پوشش قانونی برای این نظامیان فراهم می کند تا دست به کشتار مردم فلسطین بزنند و این موضوع برای آنها آسان تر می شود، اما در این زمینه تاثیر منفی خواهد داشت. رژیم زیرا باعث افزایش عملیات استشهادی در شهر قدس یا فلسطین اشغالی خواهد شد.

  BMW سری 7; بزرگترین سدان لوکس تاریخ باواریا

طارق عزالدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در کرانه باختری در واکنش به این طرح صهیونیستی، تشکیل این گروهک ها را اقدامی خطرناک برای هدف قرار دادن مردم فلسطین در محله های اشغالی قدس دانست.

عزالدین تاکید کرد: این اقدام چراغ سبز وزارت جنگ رژیم صهیونیستی برای کشتار مردم فلسطین بود و صهیونیست ها برای این اقدام پوشش قانونی دادند.

دیدگاهتان را بنویسید