تامین کمک و جهیزیه تعدادی از نیازمندان منطقه گلستان از سوی بانک دی

یادواره 500 شهید خراسانی ساکن استان گلستان با حضور سیدامیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، برات کریمی مدیرعامل بانک دی و جمعی از مسئولان محلی در علی آباد کتول برگزار شد. .

تامین کمک و جهیزیه تعدادی از نیازمندان منطقه گلستان از سوی بانک دی

بر اساس گزارش ها زمان اخبار برات کریمی مدیر عامل بانک دی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به جنگ گفت: فرهنگ ایثار و شهادت کمک زیادی می کند.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ شهادت و ایثار منحصر به پاسداشت مقدس نبوده و در زندگی ایرانیان جا افتاده است، به رشادت های شهید قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: حاج قاسم سربازی بود که برای عزت و سربلندی آن حضرت بود. جمهوری اسلامی ایران و این بزرگترین فداکاری است که ریشه در نهاد انسان دارد و باید تلاش کنیم راه و اندیشه این شهید بزرگوار را در سراسر کشور گسترش دهیم.
در این مراسم مدیرعامل بانک دی در اقدامی مشترک از اعطای کمک جهیزیه به تعدادی از نیازمندان استان گلستان از سوی این بانک خبر داد. تعدادی کمک های بلاعوض نیز توسط سایر دستگاه های استان از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه شد.
مدیرعامل بانک دی در سفر به استان گلستان به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گلستان با حضور در گلزار شهدای علی آباد کتول به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
دیدار با تعدادی از خانواده های شهدای این شهرستان از دیگر برنامه های مدیرعامل بانک دی در سفر به شهر علی آباد استان گلستان بود.

8888888 خبر مرکزی

  ستاره پرسپولیس این دیدار را به سپاهان واگذار کرد

دیدگاهتان را بنویسید