تامین مالی 100 هزار میلیارد ریالی پروژه های بزرگ صنعت گردشگری کشور توسط بانک گردشگری

چندین پروژه بزرگ در صنعت گردشگری کشور با سرمایه گذاری و تامین مالی 100 هزار میلیارد ریالی بانک گردشگری و مجموعه های وابسته به بهره برداری رسیده و یا در دست ساخت و تکمیل است.

تامین مالی 100 هزار میلیارد ریالی پروژه های بزرگ صنعت گردشگری کشور توسط بانک گردشگری

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، بر اساس مأموریت خود، علاوه بر مشارکت از طریق صندوق توسعه ملی و از تبصره 18 بند 1. حوزه گردشگری از منابع تامین مالی و پشتیبانی داخلی.
این پروژه ها شامل پروژه کاروانسرای وکالت کرمان، هتل های فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، مجتمع پرستیگلند اصفهان (شامل هتل ها، مراکز خرید و …)، پروژه هتل ها و مراکز اقامتی سیرجان و بافت، با عنوان «مجتمع تفریحی و تجاری میکمال» می باشد. در منطقه آزاد کیش» و پروژه «منطقه ویژه اقتصادی، تفریحی و گردشگری سرزمین ایرانیان (جزیره)».
همچنین تعداد زیادی مجتمع خدمات اجتماعی در مسیر، هتل ها و اقامتگاه های مختلف، کارگاه های کوچک صنایع دستی و … در سطح کشور مطابق با رسالت بانک گردشگری تامین و حمایت می شود. از جمله پردیس نوشیروانی بابل، مرکز خرید سیمرغ محمودآباد، هتل وندا کی آشیان، رستوران و مرکز خرید کاشان، هتل لیدو رامسر، هتل مجلل درویش 2 (مشهد) و هتل ویستریا و هتل عطا آنا در تهران. .
با توجه به بسته ها و خدمات بانکی برای فعالان گردشگری، این بانک علاوه بر تزریق مالی و تامین منابع برای پروژه های بزرگ به منظور تسهیل فرآیندهای بانکی و اعتباری در گردشگری، بسته ها و خدمات بانکی را برای فعالان گردشگری تدوین و ارائه کرد.
از بسته های مذکور می توان به بسته ویژه آژانس های مسافرتی و مسافرتی و تسهیلات کارت سفر، گردش کارت و … اشاره کرد که به منظور رونق گردشگری و تسهیل مبادلات مالی در حوزه گردشگری ایجاد و ارائه می شود. همچنین می توان به انعقاد قرارداد با تعدادی از شرکت های هواپیمایی کشور به منظور حمایت از صنعت هوانوردی، توسعه صنعت گردشگری و ارزان تر شدن سفر در دو سال اخیر اشاره کرد.

  چرا مردم از پروژه مسکن دولتی استقبال نمی کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید