تاریخ اکران فیلم «بی مادر» اعلام شد.

محمدرضا مصباخ تهیه کننده فیلمی به نام بدون مادر در دهه چهل جشنواره فیلم آتش وی حضور داشت و درباره اکران این فیلم گفت: هنوز نمی توان زمان مشخصی برای اکران فیلم بدون مادر داد اما در حال مذاکره با شرکت های پخش هستیم.

مصباخ گفت: قطعا قدردان شرایط متفاوت برای اکران «نه مادر» خواهیم بود و زمان مناسب را انتخاب می کنیم، اما «نه مادر» قطعا امسال اکران می شود و فکر می کنم در شرایط فعلی بتواند مخاطبان زیادی را جذب کند. “

این تهیه کننده گفت: در طول جشنواره نقدهای خوبی داشتیم و فکر می کنم «بدون مادر» پتانسیل موفقیت در گیشه را دارد. ما برای حضور در جشنواره پروانه نمایش داده شدیم و خوشبختانه از آن زمان هیچ تعدیلی روی فیلم انجام نشده است.

تاریخ انتشار اعلام شده است

وی در پایان گفت: در حال حاضر به فکر فرافکنی فیلم بدون مادران هستم و هنوز برنامه ای برای حضور در جشنواره های دیگر نداریم.

گفتنی است فیلم «بی مادر» اولین تلاش برای کارگردانی مرتضی فاطمی بود و محمدرضا مصباچ و علی اوجی تهیه کنندگان آن بودند. امیر آقایی، پژمان جمشیدی، میترا حجار، پردیس پورابدینی و علی اوجی بازیگران فیلم «بی مادر» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

موضوع فیلم “بدون مادر” زندگی آرام زن و شوهری است که با فشار دادن یکی از آنها به تصمیم خود، ناخواسته وارد آزمون ها و دوگانگی ها و خطرات اخلاقی می شوند. کسی چیزی به دست نمی آورد مگر اینکه چیزهایی را از دست بدهد و هر تصمیمی بهایی دارد.

  طرز تهیه میلک شیک خانگی از نوتلا

دیدگاهتان را بنویسید