تاج پزشکی جدید; خطر مرگ را کاهش دهید

به نظر می رسد داروی مورد مطالعه برای بیماران مبتلا به کووید-19 به قدری مؤثر است که سازنده گفته است کارآزمایی بالینی را زودتر پایان می دهد و برای مجوز اضطراری درخواست می کند.

به گفته کارشناسان Veru در ایالات متحده، این دارو که Sabizabulin نام دارد، میزان مرگ و میر بیماران مبتلا به کووید-19 را که مکمل اکسیژن دریافت می کنند و در معرض خطر بالای بیماری ریوی و مرگ هستند، به نصف کاهش می دهد.

این شرکت گفت: «این مطالعه نقطه عطفی مهم در مبارزه جهانی با کووید-19 است، زیرا سابیزابولین اولین دارویی است که مرگ و میر بیماران بستری در بیمارستان را با بیماری متوسط ​​تا شدید کاهش می‌دهد.»

کارکنان این شرکت داروسازی تاکید کردند: ما معتقدیم که سابیزابولین با خاصیت ضد ویروسی و ضد التهابی دوگانه خود که در یک مطالعه فاز 3 اثربخشی مثبتی را نشان داد، می‌تواند در بیماران مبتلا به کوید-19 متوسط ​​تا شدید، درمان‌های خوراکی بستری در بیمارستان نیز موثر باشد. .

به گزارش یونایتدپرس، از میان شرکت کنندگان در مطالعه، 98 نفر دارو و 52 نفر علاوه بر مراقبت های منظم، دارونما دریافت کردند.

حدود نیمی از افرادی که دارونما مصرف کردند در عرض 60 روز جان خود را از دست دادند. در مقایسه، 20 درصد از افرادی که به مدت 21 روز سابیزابولین دریافت کردند، جان خود را از دست دادند و 80 درصد زنده ماندند.

  قیمت آپارتمان تا 60 متر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید