بیت کوین به یک کانال 55000 دلاری برداشت می شود. آیا روند صعودی ادامه دارد؟

فرادید| بیت کوین 10 روز پیش به رکورد 68871 دلار رسید و در اواخر هفته گذشته با 13000 دلار کاهش به 55000 دلار رسید. در چنین شرایطی، سرمایه گذاران نگران افول بیشتر پادشاه ارزهای دیجیتال هستند. از سوی دیگر، تحلیلگران فنی می گویند که مرحله صعودی بیت کوین در حال حاضر ادامه دارد.

به گزارش فرادید; پادشاه ارزهای دیجیتال در سال گذشته بیش از 222 درصد رشد داشته است. این درصد در شش ماه گذشته 67 درصد و در 60 روز گذشته 70/37 درصد بوده است.

این در حالی است که حدود 20 درصد از ارزش بیت کوین در هفته گذشته سقوط کرده است.

بررسی ها نشان می دهد که بیت کوین در 10 نوامبر سال جاری موفق شد چندین بار پشت سر هم سقف های قبلی خود را بشکند. بیت کوین در مرحله اول کانال 65000 دلاری، در مرحله دوم 67000 دلار و در نهایت کانال 68000 دلاری را فتح کرد. اما پس از آن او نتوانست با 70000 دلار وارد کانال فوق العاده شود.

اکنون با کاهش ترس از بازار، بیت کوین با افزایش سه هزار دلاری به کانال 58000 دلاری بازگشته است.

بیت کوین به یک کانال 55000 دلاری برداشت می شود.  آیا روند صعودی ادامه دارد؟

چرا بیت کوین ناگهان سقوط کرد؟

قیمت بیت کوین از کانال 68000 دلار به سطح 55000 دلار خارج شد و تحلیلگران پیش بینی می کنند که بیت کوین به قیمت های بالای 71000 دلار برسد. اما برخی اخبار باعث ترس از تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال شده است.

فعالان بازار معتقدند نهایی شدن لایحه مربوط به مالیات کسب و کارهای فعال در حوزه ارز دیجیتال در آمریکا باعث افزایش فروش بیت کوین شده است.

  بمب نقل و انتقالات تراکتور + عکس

طبق گزارش‌ها، این قانون بحث‌برانگیز شامل بندهایی است که شرکت‌های فعال در ارز دیجیتال را ملزم می‌کند اظهارنامه مالیاتی ارائه کنند.

از سوی دیگر، برخی از تحلیلگران سرمایه گذاری بر این باورند که اشباع خرید در بازار ارزهای دیجیتال باعث سقوط 13000 دلاری بیت کوین و سایر ارزهای اصلی شده است.

در همین حال، برخی دیگر از تحلیلگران فنی می گویند اصلاح بازار پس از چند ماه یک مرحله صعودی طبیعی به نظر می رسد.

به گفته این تحلیلگران، اگر چنین اصلاحاتی در بازار اتفاق نیفتد، ترس زیادی در بازار ایجاد خواهد شد. ترسی که منجر به اصلاحات عمیق شود.

بیت کوین به یک کانال 55000 دلاری برداشت می شود.  آیا روند صعودی ادامه دارد؟
آیا روند صعودی بیت کوین ادامه دارد؟

اگرچه بیت کوین و سایر ارزهای اصلی در هفته گذشته 20 درصد کاهش یافته اند و پادشاه ارزهای دیجیتال در کانال استراتژیک 60000 دلاری باقی مانده است، تحلیلگران دیجیتال و فعالان بازار همچنان به رشد بیت کوین خوش بین هستند.

سانتیاگو اسپینوزا، استراتژیست در شرکای امارات متحده عربی، معتقد است که ریسک پذیری در میان معامله گران ارز دیجیتال تحت تأثیر سیاست های کلان اقتصادی و محرک های مالی دولت ایالات متحده افزایش یافته است. این بدان معناست که ارزهای دیجیتال فضای بیشتری برای رشد دارند و بازار می تواند به سطوح اشباع بازگردد.

علاوه بر این، پلن بی، چهره و تحلیلگر سرشناس بازار ارزهای دیجیتال، معتقد است که روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است.

خوب، مخترع مدل انباشت دیجیتال در بازار دیجیتال، پیش بینی می کند که بیت کوین تا اوایل سال 2022 به بیش از 130000 دلار خواهد رسید.

  خودروی 300 میلیون تومانی دیگر لوکس محسوب نمی شود

با این حال، دیگر تحلیلگران بازار به اندازه این طرح خوش بین نیستند. گفته می شود سقف روند صعودی بیت کوین 80000 دلار است. اما تشدید ترس در بازار بیت کوین وارد دور جدیدی از کاهش فرسایشی شده است.

به گفته فعالان بازار، بیت کوین احتمالا با قیمت 40000 دلار وارد کانال می شود. به گفته آنها، اگر انتظارات تورمی تشدید نشود، این پیش بینی احتمالا محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید