بودجه 55 میلیاردی برای آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی

همیشه در مقاطع مختلف کمک های مالی به تیم ملی صورت گرفته است اما این کمک ها به صورت چند درخواستی است فدراسیون فوتبال این بار اما مجلس شورای اسلامی ردیف بودجه ای را برای کمک به تیم ملی تصویب کرده است و با این بدعت انتظار داریم در آینده شاهد تکرار این موضوع باشیم.

قاضی زاده هاشمی یکی از نمایندگان است مجلس که همیشه یک پا در بحث اتفاقات فوتبال از جمله مورد است مارک ویلموتس وی در این خصوص گفت: در خصوص بحث حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی گفت: 55 میلیارد تومان وام برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شد و جداول اعتباری رسما به برنامه اعلام شد. و سازمان بودجه هفته گذشته که باید رعایت شود. البته فدراسیون هم باید برای توزیع سریعتر این اعتبار اقدام کند. امیدواریم دولت و سازمان برنامه برای تسریع در توزیع این اعتبارات مصمم باشند و بودجه هایی باشد که دولت تخصیص دهد تا برای آماده سازی تیم ملی هزینه شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا منع قانونی برای کمک دولت به تیم ملی وجود ندارد؟ وی گفت: هیچ منع قانونی برای تامین مالی مستقیم فدراسیون فوتبال وجود ندارد و امسال این پیش بینی می شود، ما سال گذشته چنین بودجه خاصی نداشتیم.

  9 روش برای تهیه پاستا و پاستا

دیدگاهتان را بنویسید