به دنبال یک زن در مورد یک مرد گم شده

کشف لکه های خون در خودروی پسر گمشده مرموز فرضیه قتل او را به وجود آورد.

در نهم اردیبهشت مردی میانسال از ناپدید شدن پسرش به پلیس خبر داد. وی گفت: حامد صبح امروز با خودروی پراید خود از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. موبایلش هم خاموش است و من با دوست و آشنا تماس می گرفتم تا او را پیدا کنم اما کسی از حامد خبر ندارد.

با شکایت مرد میانسال، تحقیقات برای یافتن پسر 32 ساله به دستور بازپرس محمدامین تقویان آغاز شد. همزمان شماره ثبت خودروی وی به تمامی گشت های پلیس آگاهی اعلام شد. کمتر از 24 ساعت از ناپدید شدن حامد، پلیس در حوالی پارک چیتگر با یک خودروی پراید بدون پلاک مواجه شد.

در بازرسی از خودرو لکه های خون و یک دستمال خونی و همچنین مدارک هویتی صاحب خودرو کشف شد. با بررسی مدارک مشخص شد خودروی کشف شده متعلق به حامد است.

لکه های خون احتمال قتل این جوان را مطرح می کرد و با بررسی بیشتر خانواده وی مشخص شد که وی مدتی پیش در یکی از گروه های اینستاگرام با زنی 46 ساله به نام فیروزه آشنا شده است.

با احتمال اطلاع زن جوان از سرنوشت حامد، دستور بازداشت وی صادر شد. اما در ادامه تحقیقات، کارآگاهان متوجه شدند که فیروزه با مردی به نام پدرام نیز رابطه داشته است. از سوی دیگر در بررسی ها مشخص شد پدرام روز حادثه در محلی که خودروی حامد رها شده بود حضور داشته است. با جمع آوری این مدارک و احتمال دست داشتن پدرام در ناپدید شدن حامد، به دستور بازپرس جنایی دستگیر شد.

  تفکر خود را تغییر دهید؛ خوب و راحت بخوابید!

وی در بازپرس گفت: چندین بار به اتهام مواد مخدر دستگیر شده بودم و مدتی پیش در یکی از گروه های اینستاگرام با فیروز آشنا شدم. بعد از مدتی با یکی دوست شد و رابطه اش را با من کم کرد. در این مدت چندین بار با هم ارتباط داشتیم اما حامد را نمی شناسم و نمی دانم چه سرنوشتی دارد.

به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات درباره دستگیری فیروز و تحقیقات درباره سرنوشت پسر فقدانی ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید