به تعویق انداختن بازی های آسیایی آغاز راه است نه پایان

مراسم اختتامیه لیگ قایقرانی امروز در هتل المپیک با حضور ورزشکاران و رئیس جمهور برگزار شد کمیته ملی المپیک برگزار شد.

* مهدی علینژاد معاون سابق وزیر ورزش، پیمان فهری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، گلمرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی نیز حضور داشتند.

سیدرضا سالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در این مراسم گفت: امروز در جمع نسل پرشور قایقران جای سخنرانی نیست. مهمانان عزیز زیادی داریم که به افتخار کشتی آمده اند و از حضور احسان حدادی تشکر می کنم. امروز قایقرانی راه پرش است و آینده بادبانی می کند و می خواهد در ارتفاعات دماوند بدرخشد.

به تعویق انداختن بازی های آسیایی آغاز راه است نه پایان

معتقدم نسل جدیدی در قایقرانی ظهور خواهد کرد و با انگیزه و اراده قوی دریانوردی به سه فدراسیون بزرگ ایران تبدیل خواهد شد.

وی افزود: معتقدم آنچه امروز اتفاق افتاد حاصل تلاش های بسیاری است که برخی در اتاق هستند و برخی دیگر در اتاق نیستند مانند کلامسیا، دنیامالی و امینی.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ویژگی قایقرانی این است که بانوان ورزشکار بیشتر از پسر هستند. در عین حال باید قدردان پیشکسوتان باشیم.

وی در پاسخ به تعویق بازی های آسیایی گفت: این تعویق ابتدای راه است نه پایان. پیمان فهری هدایت کاروان را برعهده دارد و تنها یک سال این اتفاق افتاد که طبیعی است و نباید عزم ورزشکاران را مختل کند. قایقرانی در هانگژو خواهد درخشید و باعث افتخار ایرانیان خواهد شد. با این عزم بچه های قایقرانی ما در بازی های المپیک پاریس می درخشند. قایقرانی نیاز به حمایت بیشتری دارد. هزینه ارز و ریال در این ورزش سنگین است و نیاز به حمایت دارد. این حوزه در راس اقدامات وزارتخانه و کمیته قرار دارد. وقتی یک رشته در راه است به سمت بالا، همه باید کمک کنند.

  قیمت بیت کوین امروز ۱۳۰۱/۰۱/۱۳

صالحی امیری افزود: بانوان ورزشکار اعتبار و اعتبار ورزش ایران در خارج از کشور هستند. همه شاهد بودند که در بازی های المپیک دوربین های بیش از 4 میلیارد تماشاگر به نازنین مولایی نزدیک شد.

دیدگاهتان را بنویسید