بهره برداری کامل از ایستگاه های مترو تهران 7

با تکمیل و افتتاح 5 ایستگاه دیگر در خط 7 مترو تهران، این خط به طور کامل مورد استفاده شهروندان پایتخت قرار می گیرد.

مهندس محمود یوسفی مجری خط 7 با اعلام مطلب فوق افزود: با افتتاح ایستگاه تقاطع توحید در خط 7 که در ماه جاری محقق شد، تاکنون 17 ایستگاه از این خط به بهره برداری رسیده و بدین ترتیب تنها اجرایی است. عملیات باقی مانده از 5 ایستگاه دیگر برای اینکه بتوانیم در مورد تکمیل تمام ایستگاه های خط 7 صحبت کنیم.

یوسفی در ادامه به پیشرفت ایستگاه های در حال ساخت اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم تا ایستگاه های بوستان گفتگو و خیابان شهدای 17 شهریور را تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

در سال آینده ایستگاه های شهید دادمان و میدان کتاب افتتاح می شود و در نهایت ورزشگاه تختی آخرین ایستگاه خط 7 در سال 1402 خواهد بود. اپراتور خط 7 مترو علت تاخیر در تکمیل ایستگاه ورزشگاه تهتی را برخی موارد بحث برانگیز و بحث برانگیز اعلام کرد. تملک زمین های مورد نیاز که البته نظارت می شود.

گفتنی است میانگین پیشرفت عملیات عمرانی در چهار ایستگاه بوستان گفتگو، شهدای 17 شهریور، شهید دادمان و میدان کتاب در حال حاضر بالای 70 درصد است، اما از نظر تجهیزاتی نواقص متعددی وجود دارد که می توان با تامین تجهیزات آن را برطرف کرد. منابع مالی لازم

منبع: تهران بهش

  دو روش برای پخت نان سیر به سبک فست فود

دیدگاهتان را بنویسید