بهترین گزینه برای جایگزینی فرهاد مجیدی در استقلال

علی موسوی: هواداران استقلال نگران انتخاب نشدن سرمربی جدید آبی‌ها هستند: فرهاد خوب او از استقلال رفت و مدیران این باشگاه به یکباره به فکر مربی جدیدی افتادند. آنها می خواهند با یک نفر قهرمانی فصل گذشته را با او ادامه دهند، بنابراین نمی توانند به این زودی مربی انتخاب کنند. همه اینها زمان می برد و مصطفی آجورلو می خواهد این کار را در آرامش انجام دهد. بهتر است یک مربی خوب به استقلال بیاید تا اینکه سریع انتخاب شود و بعد از انتخاب او در نیم فصل پشیمان شود.

وی افزود: هواداران استقلال نگران هستند اما برای انتخاب مربی خوب باید آرامش خود را حفظ کنند. مربی متناسب با سیستم استقلال باید انتخاب شود. استقلال از نظر کار تیمی تیم خوبی دارد و هر مربی که بیاید می تواند این تیم را جمع کند.

بهترین گزینه برای جایگزینی فرهاد مجیدی در استقلال

موسوی مهاجم سابق استقلال گفت: اگر گابریل پین در استقلال بماند بهتر است چون تیم را می شناسد. اگر تصمیم گیرنده بودم، سرمربی پین استقلال می شدم. او با توجه به زندگی روزمره و بهترین مربیانی که با آنها کار کرده است از همه مربیان ایران برتر است. کوتاه ترین و بهترین راه برای انتخاب سرمربی استقلال پین است و می تواند دوباره تیم را قهرمان کند.

  کوچه 200 ساله تهران کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید