بهترین هتل های شیراز را به شما معرفی می کنیم

جامعه 24، مهدی توفیقی: شهر شیراز مرکز استان فارس است که یکی از مراکز گردشگری ایران محسوب می شود. هر ساله مسافران زیادی به شیراز سفر می کنند و گزینه های اقامتی زیادی در شیراز وجود دارد، از هتل های مجلل گرفته تا اقامتگاه های سنتی، هتل آپارتمان ها، هتل های ارزان و ….

اگر قصد سفر به شیراز را دارید با ما در انجمن 24 همراه باشید تا بهترین هتل های شیراز را بشناسید.

هتل پنج ستاره هما شیراز

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره هما یکی از مجلل ترین هتل های شیراز محسوب می شود. این هتل در مجموع 232 واحد دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به اینترنت رایگان، روم سرویس، پارکینگ، پذیرش 24 ساعته، رستوران، استخر، ماساژ، سونا و جکوزی و ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد.

همچنین اتاق های هتل پنج ستاره هما مجهز به مینی بار، تهویه مطبوع، تلویزیون، کتری و یخچال می باشد. فاصله هتل هما تا جاذبه های گردشگری شیراز مانند ارگ کریم خان زند 5 دقیقه با ماشین، وکیل بت 7 دقیقه با ماشین، پایانه مسافربری کاراندیش شیراز 6 دقیقه با ماشین، باغ جهان نما 6 دقیقه با ماشین، مقبره حافظ (حافظیه) 9 دقیقه با ماشین. با ماشین تا آرامگاه شاهچراغ ۹ دقیقه، تا فرودگاه شیراز ۲۱ دقیقه با ماشین و تا راه آهن شیراز ۲۷ دقیقه با ماشین فاصله است.

هتل پنج ستاره چمران

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره چمران یکی از مجلل ترین هتل های شیراز است. این هتل در مجموع 250 اتاق دارد و از مهمترین امکانات هتل چمران می توان به روم سرویس، رستوران، کافی شاپ، ترانسفر فرودگاهی، اینترنت، سالن بدنسازی، پارکینگ رایگان، استخر، سونا و جکوزی، ماساژ و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

  پاسخ کریم باقری به حسن عباسی + عکس

همچنین اتاق های هتل پنج ستاره چمران مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، چای ساز، مینی بار و یخچال می باشد. هتل چمران تا جاذبه های گردشگری شیراز از جمله ارگ ​​کریم خان زند 12 دقیقه با ماشین، تا حمام وکیل 14 دقیقه، تا پایانه مسافربری کاراندیش شیراز 11 دقیقه، تا آرامگاه شاهچراغ 16 دقیقه با ماشین، از مقبره شاهچراغ 16 دقیقه با ماشین فاصله دارد. حافظ. با ماشین 15 دقیقه، تا باغ جهان نما 12 دقیقه، تا فرودگاه شیراز 25 دقیقه و تا راه آهن شیراز 17 دقیقه فاصله است.

هتل پنج ستاره زندیه

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره زندیه یکی از مجلل ترین هتل های شیراز است. این هتل در مجموع دارای 72 واحد می باشد و از مهم ترین امکانات هتل زندیه می توان به پارکینگ، رستوران، اینترنت رایگان، استخر، سونا و جکوزی، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته و سالن بدنسازی اشاره کرد.

همچنین اتاق های هتل پنج ستاره زندیه مجهز به تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون، چای ساز و یخچال می باشد. فاصله هتل زندیه تا جاذبه های گردشگری شیراز مانند پایانه مسافربری قراندیش شیراز 7 دقیقه با ماشین، ارگ کریم خان زند 5 دقیقه با ماشین، باغ جهان نما 6 دقیقه با ماشین، وکیل بت 3 دقیقه با ماشین، شاهچراغ. بقعه 6 دقیقه با ماشین، 21 دقیقه با ماشین تا فرودگاه شیراز، 9 دقیقه تا آرامگاه حافظ و 28 دقیقه تا راه آهن شیراز فاصله دارد.

هتل پنج ستاره شیراز

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره بزرگ شیراز یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر شیراز است. این هتل دارای 158 واحد می باشد و از جمله مهم ترین امکانات رفاهی هتل پنج ستاره می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ، کافه، رستوران، سالن بدنسازی، استخر، سونا و جکوزی، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

  آیا قوانین خدمت سربازی تغییر می کند؟!

همچنین تمامی اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، مینی بار، تلویزیون، یخچال، حمام اختصاصی و توالت و چای ساز می باشد. رستوران این هتل انواع غذاهای ایرانی و سنتی را ارائه می دهد.

هتل بزرگ شیراز تا جاذبه های گردشگری شیراز از جمله ارگ ​​کریم خان زند 7 دقیقه با ماشین، تا حمام وکیل 9 دقیقه، تا پایانه مسافربری کاراندیش شیراز 8 دقیقه، تا آرامگاه شاهچراغ 12 دقیقه با ماشین، 8 دقیقه با ماشین فاصله دارد. از باغ جهان نما با ماشین تا مقبره حافظ 5 دقیقه با ماشین، تا فرودگاه شیراز 23 دقیقه و تا راه آهن شیراز 24 دقیقه با ماشین فاصله است.

هتل پنج ستاره پرسپولیس

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره تخت جمشید یکی از مجلل ترین هتل های شیراز محسوب می شود، این هتل در مجموع دارای 105 اتاق می باشد و از مهمترین امکانات هتل پرسپولیس می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ، خدمات CIP، روم سرویس، رستوران، سونا و … اشاره کرد. جکوزی، استخر، ترانسفر فرودگاهی و پذیرش 24 ساعته.

همچنین اتاق های هتل پنج ستاره پرسپولیس مجهز به مینی بار، تلویزیون، چای ساز، یخچال، گاوصندوق و تهویه مطبوع می باشد.

هتل تخت جمشید تا جاذبه های گردشگری شیراز از جمله ارگ ​​کریم خان زند 6 دقیقه با ماشین، تا راه آهن شیراز 24 دقیقه، تا فرودگاه شیراز 21 دقیقه با ماشین، تا پایانه مسافربری قراندیش 7 دقیقه، تا شاهچراغ 11 دقیقه با ماشین فاصله دارد. مقبره. با ماشین تا مقبره حافظ 6 دقیقه پیاده راه است.


بیشتر بخوانید: معرفی بهترین هتل های اصفهان


هتل پنج ستاره بین المللی پارس

بهترین هتل های شهر توریستی شیراز را به شما معرفی می کنیم

هتل پنج ستاره بین المللی پارس یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر شیراز است که در مجموع دارای 189 واحد می باشد و از جمله مهم ترین امکانات هتل پنج ستاره پارس می توان به روم سرویس، رستوران، کافی شاپ، پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، ترانسفر فرودگاهی، استخر، سونا و جکوزی و پذیرش 24 ساعته.

  مهدی سیا، لوط منطقه فلاح که بود و چه شد؟

همچنین اتاق های هتل پنج ستاره بین المللی پارس مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، کتری، مینی بار و یخچال می باشد.

هتل بین المللی پارس تا جاذبه های گردشگری شیراز از جمله ارگ ​​کریم خان زند 9 دقیقه با ماشین، تا حمام وکیل 11 دقیقه، تا پایانه مسافربری قراندیش شیراز 10 دقیقه، تا آرامگاه شاهچراغ 13 دقیقه با ماشین و 13 دقیقه با ماشین فاصله دارد. از مقبره حافظ حافظیه) 14 دقیقه با ماشین، 11 دقیقه تا باغ جهان نما، 24 دقیقه تا فرودگاه شیراز و 28 دقیقه تا راه آهن شیراز فاصله دارد.

2022-08-15 06:49:02

دیدگاهتان را بنویسید