بهترین مرکز پرستاری و خدمات پزشکی در تهران را به شما معرفی می کنیم

خبر مرکزی- پرستار تهران بهترین مرکز خدمات پرستاری و پزشکی در تهران است که خدمات مهمی مانند مراقبت از سالمندان، مراقبت از بیمار، مراقبت از کودک، تزریق و پانسمان و تجهیزات پزشکی برای اجاره در خانه پرداخت می کند.

در این مقاله شما را با موسسه پرستاری تهران و خدمات آن آشنا می کنیم.

چرا موسسه پرستاری تهران بهترین مرکز خدمات پرستاری و پزشکی است؟

 1. پرستاران شاغل در این موسسه افراد متخصص و مجربی هستند که دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه مراقبت پرستاری و پرستاری با تجربه فراوان می باشند.
 2. موسسه پرستاری تهران مجوزهای لازم را از سازمان های ذیربط دریافت کرده و دارای سابقه درخشان 11 ساله می باشد.
 3. مشاوره تلفنی 24 ساعته رایگان با کارشناسان موسسه پرستاری تهران امکان پذیر است.
 4. موسسه پرستاری تهران دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد.
 5. خدمات پرستاری در این مرکز به صورت ساعتی، روزانه و 24/7 ارائه می شود.
 6. خدمات موسسه پرستار تهران به صورت کاملا تخصصی و با کیفیت انجام می شود.

مراقبت از سالمندان

دوران سالمندی دوران حساسی است و بسیاری از سالمندان در این دوران از کار افتاده و قادر به انجام برخی از کارهای شخصی خود نیستند.

مراقبت و حمایت از سالمند می تواند به گذراندن بهتر این دوران حساس کمک کند، بسیاری از افراد به دلایلی مانند مشغله کاری قادر به مراقبت و حمایت از سالمندان نیستند.

بهترین مرکز پرستاری و خدمات پزشکی در تهران را به شما معرفی می کنیم

پرستار سالمند

پرستار سالمند فردی متخصص و با تجربه است که علاوه بر مراقبت از سالمند، او را در کارهای شخصی یاری می کند.

استخدام پرستار ارشد

اگر دانش و زمان کافی برای مراقبت از پیرمرد خود ندارید، مراقبت و حمایت او را به پرستار سالمند بسپارید، پرستار سالمندی که اصول زیادی در مراقبت و نگهداری دارد. مراقبت از سالمندان او آگاه است و بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد.

  9 نکته هوش مصنوعی که نمی دانستید

وظایف پرستار ارشد

پرستار سالمند موظف است سلامت جسمی و روانی سالمندان را بررسی کند و به تغذیه سالمندان رسیدگی کند.

مراقبت از بیمار

بیماران هم در مراکز درمانی مانند بیمارستان و هم در منزل تحت مراقبت و حمایت قرار می گیرند.بعضی از بیماران پس از رفع مشکل به تشخیص و دستور پزشک دوره نقاهت خود را در منزل می گذرانند.

این بیماران نیازی به خدمات تخصصی بیمارستانی ندارند و می توانند از خدمات پرستار بیمار در کنار تجهیزات پزشکی در منزل استفاده کنند.

مراقبت در منزل

خدمات بهداشتی و مراقبتی که توسط پرستار متخصص در منزل ارائه می شود و توسط بیمار استفاده می شود، خدمات مراقبت در منزل نامیده می شود، مراقبت تخصصی از بیمار در منزل با توجه به شرایط بیمار متفاوت است.

وظایف یک پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار وظایف مختلفی از جمله مراقبت از بیمار، انجام درمان بیمار، ارائه خدمات تزریق و پانسمان در منزل و استحمام و نظافت بیمار را بر عهده دارد.

مراقبت از کودک

بسیاری از والدین به دلیل مشغله کاری فرصت نگهداری از فرزندان خود را ندارند، دوران کودکی را می توان مهمترین مرحله رشد دانست که نیاز به مراقبت و تربیت مختلف دارد، مراقبت از کودک را می توان به پرستار کودک سپرد.

پرستار کودک

این یک فرد متخصص و آموزش دیده است که در زمینه پرستاری یا روانشناسی کودک تخصص دارد و به صورت پاره وقت یا تمام وقت کار می کند، پرستاران کودک شامل سه دسته هستند: حمایت از کودکان، مادران حامی و روانشناس کودک.

وظایف پرستار نوزاد

 1. مراقبت و حمایت از کودک در صورت عدم حضور والدین
 2. تهیه غذا و غذا دادن به نوزاد
 3. تعویض پوشک یا بردن کودک به دستشویی
 4. بازی با کودک و انجام فعالیت های آموزشی
 5. تربیت فرزند بر اساس رویکرد والدین
 6. مدیریت فعالیت های کودک و همراهی با او
  روابط عمومی نقش مهمی در ایجاد اعتماد و آگاهی دارد

بهترین مرکز پرستاری و خدمات پزشکی در تهران را به شما معرفی می کنیم

تزریقات و بانداژ

تزریقات در منزل

میتوانیم تزریق را یکی از متداول ترین خدمات پرستاری معرفی کنیم، هر فردی در زندگی خود به تزریق نیاز دارد، با توجه به عفونی بودن محیط بیمارستان ها و کلینیک ها می توانید از خدمات تزریق در منزل استفاده کنید.

انواع تزریق

انواع مختلفی از تزریق وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

تزریق داخل جلدی

تزریقی که برای آزمایش دارو و نشان دادن حساسیت به انواع داروها انجام می شود تزریق داخل جلدی نامیده می شود.این نوع تزریق معمولاً در ناحیه بالای بازو، ساعد و شانه بدون رگ و مو انجام می شود. به دارو حساسیت دارد.

تزریق زیر جلدی

از این تزریق در مواقعی استفاده می شود که لازم است دارو به آرامی وارد بدن شود، اطراف ران ها، بازوها و زیر شکم بهترین نواحی برای این نوع تزریق هستند.

تزریق عضلانی

یکی از رایج ترین تزریقاتی است که در ناحیه باسن انجام می شود، این نوع تزریق در صورتی استفاده می شود که بیمار قادر به انجام جذب گوارشی نباشد.

تزریق داخل وریدی

تزریق داخل وریدی را تزریق داخل وریدی می گویند این نوع تزریق ها در صورتی استفاده می شود که بیمار نتواند از طریق دهان مایعات دریافت کند.

تزریق داخل مفصلی

از تزریق داخل مفصلی برای درمان بیماری هایی مانند آرتریت و التهاب استفاده می شود، این نوع تزریق برای از بین بردن عفونت های سرطانی موضعی در بافت مفصلی نیز استفاده می شود.

تزریق سرم در منزل

امکان دریافت تزریق سرم در منزل از کادر پزشکی تهران وجود دارد.

  پرواز همایی; من در یک دهکده چوبی زندگی می کنم

لباس پوشیدن در خانه

قرار دادن پوشش محافظ روی زخم پانسمان نامیده می شود، تسریع در بهبود زخم، جلوگیری از خونریزی و عفونت و مرطوب نگه داشتن زخم از اهداف مهم پانسمان زخم است.

تعویض لباس در منزل

پانسمان زخم و تعویض آن ممکن است کار ساده ای به نظر برسد، اگر این کار به درستی و توسط یک پرستار متخصص انجام نشود، احتمال عدم التیام زخم و عدم التیام عفونت آن وجود دارد، اگر بیمار نتواند به دلیل در صورت ناتوانی یا کهولت سن می توانید از خدمات پانسمان خانگی موسسه پرستاری تهران استفاده کنید.

تجهیزات پزشکی برای اجاره

با توجه به اینکه بسیاری از بیماران بستری به دلیل گرانی خرید تجهیزات پزشکی به دلیل تحریم ها نیاز به تجهیزات پزشکی در منزل دارند، شرکت پرستار تهران اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل می کند.

در صورت نیاز به تجهیزات پزشکی به صورت موقت برای عزیزان بیمار خود می توانید آنها را با بهترین قیمت و کیفیت به صورت ساعتی، روزی و هفته ای اجاره کنید.

اجاره انواع تجهیزات پزشکی در تهران پرستار

 1. مولد اکسیژن
 2. پنکه
 3. تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی
 4. مخزن اکسیژن
 5. فشارسنج
 6. ویلچر
 7. هواکش
 8. تشک مواج
 9. CP
 10. CP خودکار
 11. خداحافظ پپ
 12. مکش
 13. نظارت بر
 14. بسته مراقبت های ویژه

هزینه دریافت خدمات پرستاری و پزشکی از موسسه پرستاری تهران

هزینه دریافت خدمات پرستاری و پزشکی در موسسه پرستاری تهران به نوع خدمات، مراجعه کننده، ساعات کاری و … بستگی دارد. با این حال نگران هزینه نباشید زیرا موسسات مجاز هزینه را طبق سندیکا دریافت می کنند.

2022-11-22 08:29:41

دیدگاهتان را بنویسید