بهبود تولید و افزایش سهم بازار به منظور حمایت از رونق اقتصادی کشور

مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: در شرایطی که تحریم های سرکوبگرانه علیه کشورمان اعمال شده، تلاش می کنیم با افزایش سهم خود از بازارهای خارجی بیش از پیش به رونق اقتصادی کشور کمک کنیم.

بهبود تولید و افزایش سهم بازار به منظور حمایت از رونق اقتصادی کشور

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم; دکتر رضا علیزاده در دیدار با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و اعضای هیات مدیره گفت: مجتمع پتروشیمی جم با ویژگی های منحصر به فرد در منطقه و مانعی برای پتروشیمی های عسلویه است.

وی با خیرمقدم به مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی که در بازدید یک روزه از مجتمع پتروشیمی جم حضور داشتند، افزود: با وجود تحریم ها و برخی مشکلات قطعات، خوشبختانه این واحد در وضعیت خوبی قرار دارد، کارشناسی کارشناسی شده است. از تمامی همکاران و راهکارهای مورد نیاز برای به حداکثر رساندن تولید استفاده شد.

مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: پتروشیمی جم و زیرمجموعه های آن از موفق ترین و موفق ترین شرکت ها هستند که با تلاش مدیران و تخصص نیروی انسانی این امر میسر شده است. در پروژه ها و طرح های توسعه این شرکت اتفاقات خوبی افتاده است و تلاش می کنیم از محدودیت های تحریمی در تامین قطعات و تجهیزات عبور کنیم.

دکتر علیزاده با بیان اینکه در تلاش برای بازپس گیری منابع و دارایی های پتروشیمی جم است، ادامه داد: ارتباط مجتمع ها دارای پیچیدگی های خاصی است که در حال حاضر به سمت تعادل پیش می رود و تلاش داریم در ماه های آینده این ارتباط را بهبود ببخشیم.

وی با اشاره به دعاوی و دعاوی سالانه این شرکت خاطرنشان کرد: علاوه بر پروژه های مهم PDH/PP و ABS/RUBBER، سایر پروژه های بهسازی داخلی نیز در حال پیگیری است.

  طوفان سرخ در یزد

مدیرعامل پتروشیمی جم تاکید کرد: شرکت پتروشیمی جم بر اساس مدیریت راهبردی فعالیت می کند و تمامی تصمیمات مبتنی بر مدیریت استراتژیک است. تمامی شرکت های تابعه نیز در چارچوب زنجیره ارزش پتروشیمی جم هستند.

دکتر رضا علیزاده با اشاره به سودآوری و شرح فعالیت های این شرکت تا پایان سال 1400، یادآور شد: پتروشیمی جم تولیدکننده شناخته شده بسیاری از محصولات خود بوده و پیشتاز است.

وی با اشاره به مقاصد صادراتی و بازارهای هدف پتروشیمی جم، گفت: با اقداماتی و همچنین گسترش بازار سایر کشورها در حال تقویت بازار ترکیه هستیم.

مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: در شرایط تحریم های سرکوبگرانه اعمال شده بر کشور، تلاش می کنیم با افزایش سهم خود از بازارهای خارجی، بیش از پیش به رونق اقتصادی کشور کمک کنیم.

دکتر علیزاده با بیان اینکه پادزهر نقش مهمی در تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی ایفا می کند، گفت: با توجه به اینکه پتروشیمی جم سهامدار این مجتمع صنعتی است، رسیدن به پادزهر برای فاز تولید که امیدواریم در آینده نزدیک انجام شود، به نفع صنعت پتروشیمی است. اقتصاد و پتروشیمی کشور گفت: برای بهره مندی از جم، پادجم مانند سایر پتروشیمی های در دست ساخت تاکنون با مشکلات داخلی و خارجی زیادی مواجه است، اما این موانع در حال رفع است.

وی خاطرنشان کرد: شتاب در اجرای طرح های پتروشیمی جم در این مدت تشدید شده و تلاش می کنیم با اجرای این طرح ها سهم خود را در عرضه محصولات پتروشیمی افزایش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید