بزرگترین نقطه ضعف «خنداننده شو» از نگاه حامد آهنگی

حامد آهنگی در گفت و گوی اینستاگرامی با رامبد جوان بزرگترین نقطه ضعف شرکت کنندگان در فصل «لبخند» را در متن خود ارزیابی کرد.

عصر دوشنبه 5 دی ماه مسابقه استندآپ کمدی خندوانه با حضور 20 شرکت کننده در چهار مرحله مقدماتی آغاز شد.

رامبد جوان برای بررسی فصل سوم «خنده» مصاحبه های متعددی در اینستاگرام انجام داده است که یکی از آنها با حامد آهنگی کمدین و مجری تلویزیون است.

حامد آهنگی در این تماس مجازی گفت: همیشه از تماشای اجراهایی در قالب شوهای ایرانی و خارجی و استندآپ لذت می برم. من امسال شش اجرای Be Laughing را دیده ام و فکر می کنم بچه های با استعدادی هستند، اما بزرگترین ضعف بچه ها را در اشعارشان می بینم.»

«وقتی می‌خواهم استندآپ انجام دهم، باید از منظورم آگاه باشم. وقتی می‌دانم داستان قوی دارم، برای گفتن داستان خوبی باقی می‌ماند. آنچه شما به داوران می گویید به نظر من کاملا درست است. اینکه گاهی از بازی کمک می گیرند و ضعف متن را با بازی پنهان می کنند، درست نیست.

این بازیگر طنز تاکید کرد: فردی که کمدین است اولین چیزی که به او کمک می کند تا با مردم ارتباط برقرار کند این است که دغدغه های مردم را بشناسد، بداند در جامعه اش چه می گذرد و اگر با طنز بگویم آن را دوست خواهند داشت. اما وقتی جدی می گویی، تلخ است و شاید کسی صدایت را نشنود.»

آهنگی توضیح داد: اگر مردم در استندآپ کمدی به کمدین ها نخندند، بدانند که در ایران کمدین شدن خیلی سخت است! من همیشه درگیر این موضوع بوده ام. این سال ها تازه واردها هم می دانند که کار خیلی سخت است.

  قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

اگر 100 عامل در دنیا برای خندیدن داشته باشیم، 50 عامل در ایران ممنوع است. با مسایل مربوط به مسئولان کشورشان شوخی می کنند و به راحتی همه را می خندانند و بس. اما در اینجا چیز زیادی برای شوخی وجود ندارد، بنابراین کمدین ها و کسانی که کمدی می بینند می دانند که کمدی در ایران بسیار سخت است.

دیدگاهتان را بنویسید