بررسی حضور حضار در کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور مسئولان ارشد/ بررسی درخواست های مردم و اصحاب رسانه برای برخورد با تئاتر غیراخلاقی

سید علی یزدی خواه در گفتگو در مورد تئاتر تماشاگران وی گفت: کسانی که این تئاترها را به روی صحنه می برند، مجوز می گیرند که این بحث مسئولانی است که مجوز را صادر می کنند، کاملاً روی این موضوعات، متون و دیالوگ هایی که روی صحنه آمده است که به صورت زنده هم پخش می شود. اینکه چقدر اشراف و مراقب و با ملاحظه هستند جای سوال است.

وی افزود: از نظر ساختاری چون تئاتر به صورت زنده اجرا می شود، ممکن است آنچه روی صحنه اجرا می شود با متن ارائه شده و تایید شده قبلی متفاوت باشد که از نظر ساختاری نیازمند توجه و نظارت جدی هستیم. و به خصوص در این زمینه هستیم که اگر چنین اتفاقی بیفتد، چگونه با بخش های نظارتی برخورد کنیم؟

نماینده مردم تهران مجلس وی خاطرنشان کرد: در بحث سینما شورای فرافکنی داریم که دقت می کند، ممیزی می کند چه فیلم هایی در سینماهای کشور اکران می شود و در حوزه تئاتر نیز باید این رصد را دقیق تر کنیم.

یزدی خواه افزود: این تئاتر که با حضور افرادی که تمایلی به ذکر نامشان ندارم ارزش های ملی، دینی و اسلامی ما را زیر سوال برده است. و ما حجابی داریم که به نوعی در جامعه احساس مهجوریت می کنیم، متأسفانه این موضوع در حال گسترش است و شاهد نوعی رها شدن در عرصه تئاتر هستیم.

بررسی حضور حضار در کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور مسئولان ارشد/ بررسی درخواست های مردم و اصحاب رسانه برای برخورد با تئاتر غیراخلاقی

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: این اقدامات مذموم است و اهالی ارزش، متدین و متدین این نمایش را محکوم کردند و در حالی که قبلا آن را محکوم کرده ایم، کارکنان وزارت ارشاد را زیر سوال بردیم و هنوز قانع نشده ایم. جهت گیری.

  فواید لوبیا چیتی برای بدن

وی افزود: تذکر به مسئولان درباره این تئاتر هنجاری در تذکرات کمیسیون فرهنگی به مسئولان است و این موضوع در جلسات بعدی این کمیسیون در هفته جاری با حضور کارکنان مربوطه بررسی می شود.

یزدی خواه تاکید کرد: ضمن محکومیت شدید اجرای این نمایش، می خواهیم با عوامل متخلف آن برخورد کرده و زمینه را برای تکرار نشدن فراهم کنیم. همچنین از حساسیت دینی، انقلابی و دینی آحاد جامعه تشکر می کنیم، زیرا مطالبه عمومی ضامن تحقق کارکنان خود است. برای مقابله با آن

دیدگاهتان را بنویسید