برخورد قطار مسافربری مشهد – یزد با بیل مکانیکی; 13 نفر جان باختند

ساعاتی پیش قطار مسافربری مشهد – یزد بر اثر برخورد با بیل مکانیکی از ریل خارج شد که طبق آخرین اطلاعات 13 فوت طول دارد و حال مصدومان وخیم گزارش شده است. مسافران فوق العاده قطار به طبس اعزام شدند.

فرماندار ویژه طبس به خبرنگار ایرنا گفت: صبح امروز چهار واگن قطار از ریل خارج شد و تمامی واحدهای کمکی هلال احمر، اورژانس و راه آهن هم اکنون در محل هستند.

وی گفت: آماری که از سوی اورژانس به ما ارائه می شود مجبور به اعزام 12 مصدوم بود که احتمال دارد با توجه به شدت حادثه این تعداد افزایش یابد. فرماندار ویژه طبس افزود: نیروهای امدادی همچنان در حال بازرسی از واگن ها و شناسایی مصدومان یا فوتی های احتمالی هستند.

وی با اشاره به اعزام 12 دستگاه آمبولانس به محل حادثه افزود: یک فروند بالگرد نیز از یزد و یک قطار از طبس برای انتقال مجروحان به طبس و سپس به یزد در حال اعزام است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نیز گفت: ساعت 5:30 صبح امروز یک قطار مسافربری در 50 کیلومتری محور طبس – یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد.

محمدرضا رضایی با اشاره به اینکه تاکنون 6 تیم امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شده اند، افزود: یک تیم پایگاه مسجد شکر، 2 تیم پایگاه دیهوک، دو تیم پشتیبانی شعبه طبس و یک تیم امداد و نجات بشرویه در این حادثه حضور داشتند.

مرکز شهرستان طبس در 270 کیلومتری غرب بیرجند قرار دارد.

مسافران مشهد به یزد با قطار ویژه به طبس اعزام شدند

معاون مسافری راه آهن در خصوص وضعیت سایر مسافران قطار گفت: قطار مسافربری مشهد به یزد 348 مسافر داشت و مسافرانی که آسیب ندیدند با قطار ویژه به طبس اعزام شدند.

  قاتل 300 میلیونی زن جوانی را در خواب خفه کرد!

به گفته معاون مسافری راه آهن قطار ویژه از ایستگاه طبس به محل حادثه که ایستگاه بلوک عباس آباد است اعزام شد و مسافران به ایستگاه طبس و از آنجا مسافران با اتوبوس به یزد اعزام شدند. .

وی گفت: در حال حاضر بلوک عباس آباد حوالی ریزو مسدود است که قطار امدادی اعزام شده و کمیسیون عالی اورژانس از تهران اعزام شده است. بر این اساس علت دقیق بررسی و به زودی ریل ریل گذاری می شود.

حرکت قطار مسافربری مشهد - یزد

دیدگاهتان را بنویسید