با «ساسی» چربی ها را آب کنید!

فرادید| چاقی به یکی از کابوس های زن و مرد تبدیل شده است. اغلب افراد چاق گاهی ورزش می کنند، اما در کاهش وزن ناکام هستند.

به گزارش فرادید * رژیم های غذایی بی تاثیر نیستند اما اکثر مردم نمی دانند که رژیم های غذایی به تنهایی در درازمدت چندان موثر نیستند. برخی از متخصصان تغذیه معتقدند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و به بدن آسیب نرساند.

به نظر می رسد فعالیت بدنی مناسب و رژیم غذایی متعادل تنها راه برای سوزاندن چربی باشد. اما تمرین اخیر نشان داده است که “نوشیدنی ساسی” ممکن است بهترین همراه شما در مبارزه با چربی باشد. اگر هنوز نام نوشیدنی ساسی را نشنیده اید، ادامه این مطلب را بخوانید تا با آن آشنا شوید.

چربی را با

سینتیا ساس، مشاور تغذیه و روزنامه نگار آمریکایی، این نوشیدنی را طراحی کرد. زنان پس از زایمان چند پوند اضافه وزن پیدا می کنند و این موضوع ذهن سیتیا را درگیر کرده است تا بتواند «ابزاری» قدرتمند برای حل این مشکل بسازد.

سینتیا ساس یک روش طبیعی برای چربی سوزی و دادن پاسخ به آن است. با این نوشیدنی می توانید تنها در یک ماه حدود پنج پوند (10 تا 12 پوند) وزن کم کنید و نیازی به انجام کار دیگری ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت باقی می ماند.

مواد مورد نیاز:

  • دو لیتر آب تصفیه شده یا جوشانده (خنک مصرف شود)
  • یک قاشق چایخوری زنجبیل رنده شده
  • خیار متوسط ​​(ورقه شده)
  • لیمو
  • 5 تا 7 برگ نعناع تازه یا یک قاشق چایخوری نعناع خشک

نحوه استفاده:
همه مواد را در یک پارچ بزرگ ترکیب کرده و خوب مخلوط کنید. سپس مایع را در یک بطری شیشه ای بریزید. به خاطر داشته باشید که نوشیدنی های ساسی باید قبل از مصرف به مدت هشت تا 10 ساعت در یخچال نگهداری شوند.

عصر بهترین زمان برای تهیه این نوشیدنی است، زیرا می توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد میل کنید. حتی می توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز مصرف کنید تا به پایان برسد. سپس عصر دوباره این نوشیدنی جادویی را تهیه کنید. نوشیدنی ساسی واقعا کار می کند. نیازی نیست با این نوشیدنی مقدار غذا را کم کنید.

با ذوب چربی

هیچ منع مصرف خاصی برای نوشیدنی های ساسی وجود ندارد. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی کند: زنان باردار، مادران شیرده، مبتلایان به گاستریت یا زخم معده. همچنین اگر به هر یک از ترکیبات این نوشیدنی حساسیت دارید، آن را مصرف نکنید.

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می خواهید نتیجه بهتری داشته باشید، می توانید کمی ورزش اضافه کنید. نوشیدنی ساسی به این ترتیب وزن را بیشتر کاهش می دهد. فعالیت بدنی نیز ماهیچه های شما را سفت می کند و برای پوست شما بهتر است.

منبع: goodmorningcenter

  هشدار جدی؛ جاده هراز ترک خورده!

دیدگاهتان را بنویسید