با تکنیک های مدرن ارائه شده از بانک پاسارگاد آشنا شوید

امروزه تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی در صورت مواجه شدن با کاستی در انجام وظایف مختلف، به راحتی می توانند با رعایت مقررات مربوطه برای تامین هزینه های خود از بانک خود درخواست وام یا تسهیلات نمایند.

بانک خصوصی پاسارگاد که در حال حاضر یکی از 100 شرکت فعال در ایران است نیز برای کمک به مشتریان خود، تسهیلات، بسته های کمک اجتماعی و وام های مختلف ارائه می کند.

ارائه تسهیلات ارزان قیمت بدون محدودیت

این گروه این تسهیلات را متناسب با عملکرد آنها در بانک و با حداقل 100 هزار تن در روز در حساب های جاری و کوتاه مدت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. هر 100000 تن باقی مانده در حساب مشتری یک امتیاز در روز دارد.

نرخ این تسهیلات برای حساب های جاری از 9 تا 18 درصد و برای حساب های کوتاه مدت عادی 18 درصد است. حداقل تسهیلات ارائه شده به اشخاص حقیقی و حقوقی به ترتیب 20 میلیون تن و 50 میلیون تن است. همچنین حداکثر مدت بازپرداخت در این طرح برای روش سررسید 12 ماه و برای روش اقساطی 36 ماه است.

شرایط لازم برای دریافت این تسهیلات عبارتند از:

1 وجود یکی از انواع حسابهای اعتباری جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی در بانک پاسارگاد.

2. ارائه مدارک لازم جهت اخذ تسهیلات طبق بخشنامه

3. ارائه ضمانت نامه یا ضمانت نامه مورد قبول بانک

4. گواهی فعالیت صنفی و اعتبار از بانک

گشایش اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد به منظور انجام معامله بین خریدار و فروشنده در محیطی مطمئن و بدون ریسک، خدمات داخلی گشایش وام اسنادی را ارائه می کند.

  ژل دارویی مصرف قرص ها را آسان تر می کند

مشتریان با دریافت این تسهیلات از مزایایی مانند تحویل کالا یا مواد اولیه با حداقل نقدینگی، اخذ اعتبار با کارمزد کمتر از تسهیلات و پرداخت به فروشنده در زمان انجام تعهدات خود بهره مند می شوند. در عین حال، فروشندگان مطمئن هستند که کل مبلغ قرارداد فروش را دریافت خواهند کرد.

صدور انواع ضمانت نامه بانکی

گروه پاسارگاد به منظور تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری در جامعه، انواع ضمانت نامه های بانکی اعم از حقیقی و حقوقی را برای مشتریان خود صادر می کند.

این نوع ضمانت های قراردادی مانند شرکت در مناقصات و مزایده ها، حسن انجام کار یا تعهدات، پیش پرداخت و کسر ضمانت، انواع ضمانت های پرداختی مانند گمرک، ضمانت های مالیاتی، خروج از کشور، نظام حقوق گمرکی، آژانس های مسافرتی. و سایر تضمین هایی که خودش صادر می کند.

این خدمات شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی انواع ضمانت نامه می باشد.

سازوکار مشارکت مدنی بانک پاسارگاد

بانک به منظور توسعه بخش های تولیدی اعم از صنعت، معدن، کشاورزی و مسکن و تجارت اعم از داخلی، صادرات و واردات و خدمات، تسهیلات مختلفی را برای مشارکت مدنی ارائه می کند:

1 بانک پاسارگاد قبل از انعقاد قرارداد موضوع مشارکت را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که اصل مشارکت و سود مورد انتظار از مشارکت مدنی در طول مدت قرارداد توسط مشتری قابل پرداخت است.

2. مدت این تسهیلات در مواد اولیه 6 ماه با بازپرداخت بالا و یک سال با روش پرداخت تدریجی می باشد.

3- مدت احداث ساختمان در ملک شریک یک سال بوده و در صورت عدم تکمیل پروژه قابل تمدید می باشد.

  فواید روانی آشپزی برای خودتان

شایان ذکر است حداکثر سهم بانک در هر جامعه مدنی 80 درصد کل سرمایه هر جامعه مدنی می باشد.

امکانات مضاربه

تسهیلات مضاربه این بنگاه مالی فقط در اختیار بخش بازرگانی قرار می گیرد. به این ترتیب بانک به عنوان مالک سرمایه نقدی لازم را برای انجام معامله تجاری در اختیار عامل قرار می دهد و طرفین به نسبت توافق قبلی در سود شرکت می کنند.

مدت غرامت این تسهیلات سه ماه است. و از آنجایی که مضاربه یک تسهیلات کوتاه مدت است، برای مدت فروش نباید بیش از یک سال باشد. علاوه بر این، بانک ممکن است این تسهیلات را به صورت تدریجی یا یکجا ارائه کند.

تسهیلات جعل بانک پاسارگاد

این مجموعه به منظور توسعه تولید، تجارت و خدمات، تسهیلات ژاله را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

در این نوع تسهیلات، دریافت یا پرداخت تقلبی طبق قرارداد توسط بانک یک یا چند بار در اقساط مساوی یا نابرابر در سررسید یا سررسید معین پرداخت می شود.

گفتنی است، حداکثر اعتبار در نظر گرفته شده برای تعمیرات مسکن 40 میلیون تن و حداقل سود پیش بینی شده 18 درصد است.

منبع: بانک اول

دیدگاهتان را بنویسید