با تکنیک های مدرنی که از Recruitment آمده است (برنده شوید، به دست آورید) آشنا شوید

یکی از مهمترین چالش ها در همه شرکت ها جذب افراد واجد شرایط برای فرصت های شغلی و حتی انجام کلیه کارهای مربوط به استخدام کارجویان است.

برای انجام این کار، روزها و هفته ها طول بکشد تا به لیستی از رزومه ها دسترسی پیدا کنید که در نهایت ممکن است یک فرد واجد شرایط از آن استخدام شود. ایران تلنت با بانک میلیونی رزومه کاری خود، این فرآیند را آسان و البته متمرکز کرده است و به کارفرمایان و کارمندان این امکان را می دهد که علاوه بر جذب کارشناسان بازار کار، از سایر امکانات موجود در این وب سایت برای کار خود استفاده کنند.

ثبت نام کار در ایران تلنت

سایت کاریابی استعدادهای درخشان در ایران وی بیش از 19 سال است که در زمینه کاریابی و انتشارات فعالیت می کند و دارای بانک رزومه میلیونی است که اکثر آنها از کارشناسان بازار کار هستند. بنابراین با درج آگهی استخدام در این وب سایت می توانید این افراد حرفه ای را جذب فرصت های شغلی خود کنید.

ثبت آگهی استخدام جهت جذب نیروهای متخصص به بازار کار ایران داشتن طیف گسترده ای از رزومه های تخصصی منطقی است که هر کدام ممکن است بهترین گزینه برای فرصت های شغلی شما باشند. در واقع می توان گفت که انتشار آگهی های استخدامی در ایران تلنت فاصله بین جویندگان کار و متخصصان بازار کار و تیم های منابع انسانی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

مراحل ثبت آگهی در ایران تلنت نیز آسان است. تیم های منابع انسانی باید قبل از هر اقدامی یک شرح شغل تهیه کنند، پس از ایجاد شرح شغل، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات را در وب سایت آپلود کرده و سپس منتشر کنید. ایران تلنت تمامی کارهای آگهی استخدام را خودکار می کند تا تیم های منابع انسانی و کارفرمایان بتوانند در اسرع وقت آگهی های استخدامی شما را ارسال کرده و افراد حرفه ای را استخدام کنند.

  قتل دختر جوان با چاقوی میوه خوری

برای اطلاعات بیشتر در نحوه ثبت آگهی در ایران تلنت می توانید با شماره تلفن 74302200-021 تماس بگیرید.

مزایای درج آگهی در سایت کاریابی ایران تلنت

ایران تلنت علاوه بر مزیت اصلی انتشار آگهی استخدام در ایران تلنت که دسترسی به بانک با رزومه میلیون ها متخصص در بازار کار است، مزایای دیگری نیز برای کارکنان دارد. از دیگر مزایای ایران تلنت برای کارفرمایان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت آگهی استخدام در ایران تلنت به دو زبان انگلیسی و فارسی انجام می شود و مراحل ترجمه حوزه های مختلف آگهی استخدام از خود وب سایت انجام می شود.
  • سرویس جستجوی هوشمند ایران تلنت، که به شما کمک می کند در هنگام مشاهده رزومه و بررسی کلمه، کلمه و عبارت خاصی را به دو زبان انگلیسی و فارسی وارد کنید.
  • به نرم افزار مدیریت استخدام ATS دسترسی داشته باشید که کار شما را در تمام فرآیندهای استخدام آسان تر می کند.
  • دسترسی نامحدود به بانک رزومه که می توانید از تمامی این رزومه ها برای انتخاب بهترین آنها استفاده کنید.
  • به اطلاعات تماس جویندگان کار دسترسی داشته باشید، که با آنها می توانید مصاحبه را برنامه ریزی کنید.
  • دسترسی به هیئت حقوق و دستمزد، که به شما امکان می دهد به رنج قانونی افراد در مشاغل مختلف دسترسی داشته باشید.

ایران تلنت ابزاری کاربردی برای جذب نیروی انسانی متخصص است

از آنجایی که همه شرکت ها در بازار کار به دنبال افراد حرفه ای هستند و دوست دارند آنها را در تیم خود داشته باشند، رقابت برای آنها نیز عالی است. امروز می توانید با مراجعه به ایران تلنت و درج آگهی استخدام خود تغییر در فرآیند استخدام را احساس کنید و بهترین ها را در بازار کار جذب کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت ایران تلنت به نشانی مراجعه کنید www.irantalent.com دیدن.

  مرسدس بنز 300 SL; گران ترین ماشین دنیا!

دیدگاهتان را بنویسید