با تشکر از روابط عمومی هلدینگ تامین انرژی

مدیر عامل هلدینگ انرژی تامین به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات طی مراسمی از کارکنان روابط عمومی این هلدینگ تجلیل کرد.

با تشکر از روابط عمومی هلدینگ تامین انرژی

به گزارش خبرتایم به نقل از روابط عمومی هلدینگ تامین انرژی، دکتر رضا افتخاری مدیر عامل هلدینگ تامین انرژی ضمن تبریک به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، جایگاه مهم و تاثیرگذار روابط را برشمرد. با عموم مردم گفت: روابط عمومی در و زبان بیانی هلدینگ و زیرمجموعه های آن است و در این راستا رسالت خطیری در جهت پیشرفت و تعالی اهداف گروه بر عهده دارد.

وی ادامه داد: روابط عمومی هوشمند باید توجه ویژه ای به نیروی انسانی داشته باشد و بتواند با ایجاد تعامل دوسویه و استفاده از نظرات و توانایی های همه مردم و کارکنان به عنوان یک ظرفیت مهم در پیشبرد فعالیت ها و برنامه ها موثر باشد.

مدیرعامل هلدینگ تامین انرژی افزود: امروزه روابط عمومی به عنصری تاثیرگذار در تصمیم گیری، اجرای برنامه های هدفمند تبدیل شده است و باید از روش های جدید شناسایی و ارتباط با مخاطبان استفاده کرد.

دکتر افتخاری در پایان با تشکر از همکاران اداره روابط عمومی در انجام فعالیت ها و پوشش دستاوردهای شرکت گفت: با برنامه ریزی و آینده نگری مناسب اقدامات و فعالیت های هلدینگ تامین انرژی ثبت و مستند شود و با تلاش همه همکاران بویژه همکاران واحد روابط عمومی در این عرصه حساس از صنعت برق کشور برای دستیابی به رشد و شکوفایی لازم مساعدتر و موثرتر است.

  بهترین زمان خواب برای داشتن قلب سالم بین ۲۲ تا ۲۳ ساعت است.

دیدگاهتان را بنویسید