بایدن در هواپیما دستگیر شد!

بارش شدید برف ناگهانی در واشنگتن دی سی، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را برای چند دقیقه از حضور در هواپیمای شخصی خود لغو کرد و کنفرانس مطبوعاتی سخنگوی کاخ سفید را لغو کرد.

کاخ سفید روز دوشنبه گفت که اولین بارش برف زمستانی در واشنگتن مقامات را مجبور به لغو کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای دوشنبه کرده است و کنفرانس مطبوعاتی امروز به دلیل بسته شدن دفاتر فدرال برگزار شد.

دفتر روابط عمومی کاخ سفید از تعطیلی تمامی دفاتر دولت فدرال در واشنگتن خبر داد. سایر آژانس های فدرال مانند وزارت امور خارجه و وزارت دفاع در بیانیه ای اعلام کردند که کنفرانس های مطبوعاتی به دلیل بارش برف در واشنگتن لغو شده است.

سازمان ملی هواشناسی ایالات متحده هشدار طوفان زمستانی برای واشنگتن صادر کرده و گفته است که حدود 5 تا 10 اینچ برف در این منطقه پیش بینی می شود.

طوفان زمستانی فریدا روز دوشنبه پایتخت آمریکا را درنوردید و ادارات دولتی و مدارس را تعطیل کرد. طوفان فریدا که با بارش شدید برف همراه بود زندگی در سواحل شرقی آمریکا را مختل کرد.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا که روز دوشنبه با هواپیمای ریاست جمهوری ایر فورس وان وارد واشنگتن شد، بنا بر گزارش ها به دلیل بارش شدید برف ناگهانی، حدود 30 دقیقه در هواپیمای خود باقی ماند.

بر اساس این گزارش ها، دلیل تاخیر رئیس جمهور آمریکا برای خروج از هواپیما، مشکل جابجایی پله ها در نزدیکی ایر فورس وان به دلیل برف سنگین روی باند است.

مسئولان فرودگاه پس از 30 دقیقه تلاش موفق شدند پله ها را مقابل هواپیمای رئیس جمهور آمریکا قرار دهند و بایدن 79 ساله با یک دستش روی پله ها از هواپیما خارج شد و با دست دیگر صورتش را پوشاند.

  آیا تلویزیون اجاره ای دارید!

روز دوشنبه به وقت محلی، افسران امنیتی رئیس جمهور آمریکا با حرکتی غیرعادی پشت سر بایدن حرکت کردند. معمولا دور از دوربین خبرنگاران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید