بانک رفاه کارگران از مستمری بگیران، دریافت کنندگان تامین اجتماعی و فعالان حوزه سلامت حمایت می کند

در قالب طرح های تسهیلات اعتباری اجرا می شود

بانک رفاه کارگران با پرداخت حدود 19 هزار میلیارد ریال تسهیلات در 7 ماهه نخست امسال در قالب طرح های اعتباری فعال، تلاش کرد به عنوان یکی از بانک های تجاری کشور در حمایت از تولید ملی نقش پر رنگ و موثری ایفا کند. Crown Pandemic Game و همچنین دستیابی به اهداف شعار سال «تولید ملی; لوازم و موانع.

بانک رفاه کارگران از مستمری بگیران، دریافت کنندگان تامین اجتماعی و فعالان حوزه سلامت حمایت می کند

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک رفاه اجتماعی، یکی از طرح های این بانک طرح «کرامت» است که جامعه هدف آن مستمری بگیران و مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی هستند. بانک در 7 ماهه اول سال 1400 مبلغ 11.582 میلیارد ریال تسهیلات در قالب این طرح پرداخت کرد که معمولاً به دلیل شرایط خاص ناشی از بیماری عروق کرونر به صورت غیرحضوری پرداخت می شد.
بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت محور نیز در نظر دارد از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه از فعالان حوزه سلامت کشور در شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا حمایت کند. به مبلغ 5 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح «مهر سلامت» به واجدین شرایط پرداخت کرد.
این گزارش می افزاید: یکی دیگر از طرح های فعال در حوزه اعتباری بانک رفاه، طرح «اساتید» است که به منظور رفاه حال جامعه معلمان کشور اجرا می شود. این بانک در 7 ماهه نخست سال جاری حدود 19 هزار میلیون ریال تسهیلات جامعه از اساتید مشمول طرح پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است پروژه های «ربیع رفاه»، «رفاه سازان»، «سودمند»، «حمایت از پذیرندگان رفاه»، «بورس کالا و انرژی» و …. از دیگر اعتبارات بانک مددکاری اجتماعی در حال انجام است. به کارگران به منظور حمایت اعتباری از بخش های مختلف اجتماعی، فرهنگی، دانشگاهی و غیره اجرا می شود.

  همایش وحدت اسلامی در مرکز قدس در پاکستان + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید