بانک رفاه اقلام و تجهیزات مورد نیاز هموطنان زلزله زده استان هرمزگان را در اسرع وقت تامین می کند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: مناطق زلزله زده استان هرمزگان وضعیت مناسبی ندارند و این بانک نسبت به تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز از جمله مواد غذایی، پتو، پتو، وسایل گرمایشی، سرپناه و … اقدام خواهد کرد. در اسرع وقت.

بانک رفاه اقلام و تجهیزات مورد نیاز هموطنان زلزله زده استان هرمزگان را در اسرع وقت تامین می کند.

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک رفاه عموم مردم، دکتر اسماعیل اللهگانی که در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان هرمزگان و بررسی خسارات وارده به آن استان، طی سخنانی در راهروهای بازدید از این مناطق گفت: مناطق. این مقاله می افزاید: موضوع مهم دیگر ساخت بلوک های تخریب شده و پرداخت تسهیلات با نرخ مناسب و پرداخت بلندمدت است تا هموطنان مجروح منطقه از این وضعیت خارج شوند.
دکتر اللهگانی گفت: بانک رفاه کارگران وظیفه خود می داند که هموطنان زلزله زده استان هرمزگان را در انجام وظایف اجتماعی خود یاری کند و علاوه بر مشارکت در ساخت خانه های تخریب شده، از ساخت مدرسه ای به نام مدرسه حمایت کند. «بانک رفاه شهدای کارگران» و مساعدت های لازم را خواهند داشت.
وی تاکید کرد: بانک کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی همواره تلاش می کند به رفاه حال هموطنان کمک کند و به ویژه در بلایای طبیعی در کنار آنان است.

  فال حافظ، 30 خرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید