بانک دی آمادگی دارد به توسعه فعالیت های شرکت کشت و صنعت هواردشت کمک کند

مدیر عامل بانک دی از آمادگی این بانک برای حمایت از توسعه فعالیت های شرکت کشت و صنعت هواردشت خبر داد.

بانک دی آمادگی دارد به توسعه فعالیت های شرکت کشت و صنعت هواردشت کمک کند

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک دی، برات کریمی مدیرعامل بانک دی به همراه سید میرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از کشت و صنعت خاوردشت بازدید کردند.
مدیرعامل بانک دی در این بازدید گفت: منطقه گلستان در حوزه های مختلف صنعتی از جمله شرکت کشاورزی و صنعتی هواردشت که از ظرفیت بالایی در زمینه روغن کشی برخوردار است ظرفیت بسیار خوبی دارد.
کریمی افزود: بانک دی در حال حاضر از راه اندازی چندین کارخانه و کارگاه در صنایع تبدیلی، بافندگی، لبنیات و غیره در استان گلستان حمایت می کند و با معرفی طرح های جدید در استان آمادگی ارائه تسهیلات مختلف به تولیدکنندگان گلستانی را دارد.
وی ادامه داد: هدف از این بازدید توسعه دامنه همکاری های متقابل با شرکت های تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران و گسترش حوزه ارائه خدمات مالی و بانکی به شرکت کشت صنعت خاوردشت جهت حمایت است. تولید داخلی».
مدیرعامل بانک دی تاکید کرد: استان گلستان در حوزه های مختلف صنعتی ظرفیت بسیار خوبی دارد و علاوه بر صنایع بزرگ با حمایت از مشاغل در روستاهای استان می توان جهش بزرگی در اقتصاد گلستان داشت.
کریمی مشتری مداری را یکی از مهمترین مزیت های رقابتی بانک دی می داند و ارتقای کیفیت خدمات حفظ مشتری را از اصلی ترین دارایی های بانک به عنوان یکی از برنامه های اصلی بانک دی می داند.
در این بازدید علی محمد زنگنه استاندار گلستان، رحمت اله نوروزی نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، ابراهیم احمدی فرماندار علی آباد کتول و جواد عبدالنصرالهی مدیر عامل خاوردشت حضور داشتند. .
  اعلام پایان تاج یک اشتباه استراتژیک است

دیدگاهتان را بنویسید