بازی ایران و عراق بدون تماشاگر؟!

فرمانده قرارگاه عملیاتی کرونا در وزارت کشور از احتمال برگزاری دیدار مقابل تیم ملی کشورمان در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مقابل تیم ملی عراق با تعداد تماشاگر محدود و حتی بدون تماشاگر خبر داد. .

محمدحسین سپهر در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر وجود برخی نگرانی ها مبنی بر حضور تماشاگران در هفتمین بازی باخمن تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به دلیل افزایش بیماری عروق کرونر قلب. بیماران اظهار داشتند: وضعیت بیماران سرپایی در کشور نسبت به هفته گذشته بهتر است و در چنین شرایطی هرگونه تجمع فرهنگی و ورزشی احتمال شیوع سویه جدید Omicron را افزایش می دهد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با مفاسد اقتصادی «کورونا» وزارت کشور به همه دست اندرکاران و مسئولان در حوزه های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، صنفی و بازاری توصیه کرد از برگزاری هرگونه تجمع و افزایش فاصله اجتماعی جداً خودداری کنند. در آنها. در میان

سپر تاکید کرد: اقدامات بهداشتی باید با قوت و شدت و با نظارت بیشتر همه مدیران و کارکنان اصناف و معتمدین نقاط مختلف کشور دنبال شود تا در پیک آتی بیماری بیشتر دچار مشکل نشویم.

وی افزود: متأسفانه تست تاج تعداد قابل توجهی از بازیکنان باشگاه های بزرگ کشورمان و همچنین تیم ملی عراق مثبت اعلام شده است که جای نگرانی دارد و از این رو از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال انتظار داریم. 100 درصد رعایت شود.» فرمانده تاج گفت: در بازی قبل از تیم ملی به پروتکل های بهداشتی فکر کنید.

سپر بر همین اساس خاطرنشان کرد: دیدار مقابل تیم ملی می تواند بدون حضور تماشاگر و یا با ظرفیت بسیار محدود برگزار شود.

  کرونا چراغ 453 نفر دیگر را خاموش می کند / 18021 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور را شناسایی می کند

فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا در وزارت کشور یادآور شد: مدیریت صحیح کرونا برای جلوگیری از قله ششم و مسیر خطرناک بعدی مستلزم رعایت تمامی معیارهای بهداشتی و مساعدت، حمایت و همکاری همه بخش‌ها است. کشور، به خصوص مکان های شلوغ و پر جنب و جوش.

پیش از این گزارش شده بود که تیم های ملی فوتبال ایران و عراق با حضور 10 هزار تماشاگر در روز پنجشنبه به شرط تزریق دو دوز واکسن موافقت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید