بازیگری که فقط با زنان سلفی می گیرد! + عکس

رابعه مدنی این بازیگر پیشکسوت درباره فعالیت های اخیر خود گفت: فعلا سرم شلوغ نیست و مدتی است که به خاطر تاج پیشنهادی را قبول نمی کنم. قبول دارم پسرم امیرشهاب (رضویان) اجازه نمی دهد. می گوید در یک محیط بسته ضعیف و در خطر هستید. برای «از سرنوشت» که لوکیشنش فضای باز بود حاضر شد برود اما با چیزهای دیگر مخالفت کرد و گفت حتی اگر یک نفر در پروژه سرفه کند شما مبتلا می شوید!

این بازیگر ادامه داد: من بالاخره پیر شدم و دیابت هم دارم و بیماری عروق کرونر قلبم ممکن است افراد دیگر را هم درگیر کند. تا زمانی که در خیابان با افراد مختلف ارتباط برقرار می کنم، کافی است، بیشتر از این را قبول ندارم.

بازیگری که فقط با زنان سلفی می گیرد!  + عکس

مدنی درباره اشتیاقش برای کار در سینما در دوران خانه نشینی گفت: واقعا دلم برایش تنگ شده است. من معمولا هر روز تکالیفم را انجام می دهم و از تماشای تلویزیون زودتر لذت می برم. من حدود 8 ساعت تلویزیون تماشا می کنم. دوست دارم دوباره این نقش را جلوی دوربین بازی کنم و امیدوارم به حق آن شب ها و روزهای ارزشمند رمضانی که پشت سر گذاشتیم، این بلای تاج از دنیا پاک شود. خدا به ما رحم کند.

وی با اشاره به اینکه می داند به او می گویند «مادر سینما» درباره واکنش های مردم در خیابان و درخواست هایی مانند عکس گرفتن از آنها گفت: من فقط درخواست عکس از خانم ها را قبول می کنم و این افراد را خیلی دوست دارم. . نمی دانی چقدر مردم ما را دوست دارند و واقعاً مرا از عشقشان اذیت می کنند. در غم و شادی هر جا که باشم مردم دور من جمع می شوند.

  ایلان ماسک 5.7 میلیارد دلار به امور خیریه اهدا کرد

بازیگر فیلم «بوسیدن ماه» ادامه داد: چندی پیش برای فوت یکی از اقوام به بهشت ​​زهرا رفتم و مردم آنجا هم تشکر کردند. دوست دارم مردم همیشه شاد باشند و برای هیچکس غمگین نباشند. کاش همیشه این شادی های کوچک را داشتیم. من هم از خدا می خواهم که روزی سینمای ایران در دنیا معروف شود. دوست دارم سینمای ایران به موفقیتی برسد که برای همه مردم و کشورم باشد. من هم دوست دارم شاهد موفقیت جوانان در این عرصه باشم.

رابعه مدنی

بازیگر سریال «وضعیت سفید» درباره نزدیک بودن نقش هایی که تاکنون بازی کرده است نیز درباره ماهیت واقعی خود گفت: من واقعا اینطور هستم و نمی توانم دروغ بگویم. همه دوستان و خانواده ام به من می گویند که در فیلم های شما مثل خودتان و در خانه با ما صحبت می کنید. من مشکلی با دوربین ندارم. شاید برخی از حضور در مقابل دوربین بترسند، اما از زمانی که شهاب در دانشگاه پذیرفته شد، من برای پروژه خودش و فیلم های پایان نامه دوستانش جلوی دوربین رفتم. بازیگر مجانی کوچولوها شده بودم (با خنده)!

وی با اشاره به اینکه بعدها به کارگردانی پسرش وارد سینما و تلویزیون شد، ادامه داد: این نانی است که من از دولت شهاب می خورم. وقتی ازدواج کردم تا کلاس نهم باسواد بودم، ادبیات عالی از دولت پدرم داشتم و انشاهایی که می نوشتم همیشه بهترین بودند. من هرگز ناسپاس نیستم و کسی را که دوستم داشت فراموش نمی کنم. بعدها فارغ التحصیل شدم و یک سال به عنوان معلم قراردادی کار کردم. سپس در آزمون ورودی مربیگری کودکان شرکت کردم و رتبه چهارم را کسب کردم. تا به امروز هیچ وقت از هر کاری که کرده ام دست برنداشته ام، خدا بهتر از هرکسی می داند. الان هم در بازیگری سینما و تلویزیون نمی توانم در مورد پول و دستمزد صحبت کنم و شهاب هم معمولا روی این مسائل اتفاق نظر دارد.

  یک صبحانه خوب برای کسانی که دائما گرسنه هستند

این بازیگر در پایان گفت: از هرکسی که می بینم خواهش می کنم ایرادات کارم را بگویند تا بتوانم کاستی هایم را اصلاح کنم و کار افرادی که به من مراجعه می کنند خراب نکنم.

دیدگاهتان را بنویسید