بازیگری که رضا عطاران و سعید آقاکانی او را مسدود کردند

حمیدرضا حافظ شجری بازیگر سریال «نوروز رنگارنگ» از تماس های مکرر خود با رضا عطاران، سعید آقاکانی، برزو ارجمند و پیمان جمشیدی برای گرفتن نقش و جلوگیری از آن می گوید.

علی مسعودی و حمیدرضا حافظ شجری (کارگردان و بازیگر «نوروز رنگارنگ») از مهمانان ویژه برنامه شب سله از شبکه پنج سیما بودند که شب گذشته روی آنتن رفت.

علی مسعودی در خصوص انتخاب حمیدرضا حافظ شجری برای ایفای نقش جعفر گفت: شماره تلفن همراهم تمام شده بود و حمیدرضا برای اولین بار با من تماس گرفت و گفت من حمیدرضا حافظ شجری هستم، بازیگر تئاتر و … در. .n. بر. به عموهایم گفتم اگر بخواهم نمایشی راه بیندازم از شما استفاده خواهم کرد.

تقریبا هفته ای دوبار زنگ می زد و می نوشت. آن موقع ساعت را نمی دانست و مثلاً نصف شب به من زنگ می زد و می گفت سلام آقای مسعودی، سلام می کردم، می گفت من حمیدرضا حافظ شجری هستم. گفتم می دانم، اعداد را نگه داشتم.

گفتی کار شروع نکردی؟! گفتم ساعت چند است؟ گفتی دو نیمه شب بود، گفتم به نظر می رسد دو نیمه شب وقت خوبی برای پرسیدن این سوال است؟! گفت گفتم شاید بیدار باشی دلم برایت تنگ نمی شود. سه سال است که زنگ می زند.

حمیدرضا حافظشایری نیز توضیح داد: با سعید آقاکانی، رضا عطاران، برزو ارجمند و پیمان جمشیدی تماس گرفتم. آقای عطاران، آقا هانی و ارجمند من را بلاک کردند. همه مرا بلاک کردند جز آملی.

علی مسعودی به شوخی گفت: «نمی دانستم چطور بلاکش کنم.

  اجرای طرح های 1400 / فاز 2 پیشرفت فیزیکی به 53 درصد رسید

دیدگاهتان را بنویسید