بازگشت سعید معروف به تیم ملی والیبال؟

خداحافظی نابهنگام سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران غافلگیرکننده بود. اما آیا معروف به تیم ملی والیبال بازخواهد گشت؟

سعید معروف ستاره و ملی پوش والیبال ایران پس از حذف تیم ملی در مرحله مقدماتی المپیک توکیو از بازی های ملی خداحافظی کرد. خداحافظی نابهنگام ستاره والیبال در حالی رقم خورد که خیلی ها معتقد بودند پاسور باتجربه تیم ملی حداقل در یک مسابقه جهانی دیگر برای ایران به میدان خواهد رفت.

خداحافظی معروف از تیم ملی به گونه ای بود که فدراسیون جهانی والیبال واکنش نشان داد و نوشت: فکر می کردیم سعید معروف تا سال 2022 در تیم ملی والیبال ایران بماند!

بلافاصله پس از المپیک توکیو چند بازیکن از تیم ملی خداحافظی کردند که یکی از آنها سعید ملی پوش سرشناس والیبال ایران بود. برخی امیدوار بودند در سال 2022 دوباره این بازیکن را با لباس تیم ملی ببینند و امیدوار بودند که معروف تا پایان جام جهانی 2022 بازی کند.

اکنون شنیده ها حاکی از آن است که با توجه به شلوغی تقویم والیبال ایران در رقابت های بین المللی پیش رو و مداخله رقابت های جهانی و بازی های آسیایی، فدراسیون والیبال برای بازگشت به تیم ملی نامدار رایزنی کرده و منتظر پاسخ نهایی است. این اظهارات پس از آن مطرح شد که معروف پس از خداحافظی تاکید کرد که خداحافظی از تیم ملی احساسی نیست. این را گفته بود:

به همه نزدیکانم اطمینان می‌دهم که تصمیمم برای خداحافظی از بازی‌های ملی نه تنها احساسی بود، بلکه همه جوانب آن مدت‌ها مورد توجه قرار گرفت و در نهایت اجرایی شد، هرچند برای من تصمیم آسانی نبود. به دلیل وقت آزاد بیشتری که دارم، ترجیح دادم والیبال را همزمان با بازی در تیم های باشگاهی ادامه دهم، زیرا قصد ترک والیبال را ندارم.»

  قرعه کشی تحویل 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد

پس از خداحافظی معروف از تیم ملی، حداقل انتظار از فدراسیون والیبال برگزاری مراسمی برای زحمات این بازیکن بود; اتفاقی که هرگز رخ نداد و همین موضوع باعث ناراحتی هواداران اسطوره والیبال ایران شد. حال باید دید برنامه فدراسیون والیبال و سرمربی ایران چگونه خواهد بود و در صورت صحت رایزنی ها، آیا معروف به تیم ملی برمی گردد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید