بازگرداندن مردم بریتانیا به دوران تاریک!

روزنامه انگلیسی زبان دیلی میل در گزارشی با عنوان «بازگشت به سال های سیاه نوشت: بر اساس برنامه‌های اضطراری دولت، ممکن است از میلیون‌ها بریتانیایی خواسته شود لامپ‌ها و ترموستات‌های خود را خاموش کنند تا از این موضوع جلوگیری شود. تاریکی در زمستان به طور کامل خاموش کنید.

در این گزارش آمده است: اگر بدتر بحران انرژی در زمستان دولت می تواند این طرح اضطراری را اجرا کند.

دیلی میل نوشت: شبکه ملی انرژی همچنین ممکن است مجبور شود به مصرف کنندگان بزرگ انرژی غرامت بپردازد تا آنها را مجبور به کاهش مصرف کند.

این رسانه غربی نوشت: اتحادیه اروپا نیز در وضعیت مشابهی قرار دارد و از کشورهای عضو خواسته شده تا از ماه آینده 15 درصد در مصرف انرژی خود صرفه جویی کنند.

بر اساس این گزارش، برخی از کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و اتریش از شهروندان خود خواسته اند که چراغ ها و ترموستات ها را خاموش کرده و زمان کمتری را برای استحمام با آب گرم بگذرانند.

شرکت مشاوره کورنوال پیش بینی می کند که سقف قیمت انرژی برای خانوارهایی با مصرف متوسط ​​می تواند به بیش از 360 یورو افزایش یابد.

بازگرداندن مردم بریتانیا به دوران تاریک!

دیلی میل نوشت: در شرایطی که خانواده های انگلیسی روزانه با افزایش هزینه های زندگی مواجه هستند، افزایش قیمت انرژی فشار بیشتری بر آنها وارد می کند.

مارتین لوئیس، کارشناس مصرف، هشدار داده است که میلیون ها بریتانیایی ممکن است با افزایش هزینه های زندگی به فقر کشیده شوند.

  وقتی سربازان اوکراینی برای پوتین سرود خواندند +فیلم اتفاق عجیبی افتاد

دیدگاهتان را بنویسید