بازدید مدیرعامل شستا از پالایشگاه نفت ایرانول آبادان

مدیرعامل شستا: ایرانول یکی از بزرگترین زیرمجموعه های شستا است و امیدواریم با ادامه روند رو به رشد این شرکت در سال «تولید؛ لوازم، موانع» شاهد درخشش بیش از پیش این مجموعه باشیم.

بازدید مدیرعامل شستا از پالایشگاه نفت ایرانول آبادان

به گزارش پایگاه خبری به نقل از پایگاه شرکت نفت ایرانول، روز یکشنبه 28 آذرماه دکتر علی رستمی مدیرعامل شستا، دکتر جلیل مختار نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه با هدف برکناری موانع و مشکلات رونق تولید و اشتغال از پالایشگاه نفت ایرانول آبادان بازدید کردند.
مدیرعامل شستا در آبادان گفت: ایرانول یکی از بزرگترین زیرمجموعه های شستا است و امیدوار است با ادامه روند رو به رشد این شرکت در سال تولید؛ پشتیبانی، موانع “بیایید ببینیم که این سری حتی درخشان تر می درخشد.
وی با قدردانی از زحمات مدیرعامل و کارکنان ایرانول که به دنبال توسعه همه جانبه شرکت هستند، گفت: پروژه های این شرکت در آبادان شاهد رشد تولید و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهد بود.
دکتر رستمی تاکید کرد: شستا با جدیت پیگیر رفع موانع و مشکلات بر سر راه تولید است.
در این جلسه دکتر محمد زارع پور اشکذری مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه کرد و گفت: بیایید با حمایت دکتر رستمی و بر اساس این برنامه ریزی و اجرای طرح افزایش از این ظرفیت استفاده کنیم. ظرفیت تولید پالایشگاه آبادان تا 2 برابر در دستور کار قرار خواهد گرفت.
همچنین در ادامه این نشست: اجرای طرح های تولید محصولات با ارزش افزوده بالا، راه اندازی خط بشکه آبادان، افزایش ظرفیت مجتمع غذاخوری تهران با هماهنگی سایر شرکت ها، راه اندازی اسکله ویژه ایرانول در بریم. منطقه با هماهنگی و مشارکت سایر سازمانها مورد تایید.

  4 اشتباه رایج در پختن سینه مرغ

دیدگاهتان را بنویسید