بازتاب سخنان سید نصرالله در رسانه های صهیونیستی

بعد از سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در صورت روز جهانی قدس رسانه های صهیونیستی آنها اظهارات و نگرانی های او را در محافل اسرائیلی منعکس کردند.

رسانه های صهیونیستی گزارش داده اند که هفته های آینده چالش بزرگی برای نهادهای امنیتی و نظامی اسرائیل خواهد بود.

هازی سامانتوف، تحلیلگر عرب در کانال 13 تلویزیون اسرائیل، گفت که حسن نصرالله، که از عملیات فردی فلسطینی ها علیه اسرائیلی ها تمجید کرد، گفت که محافل امنیتی و نظامی اسرائیل روزهای سختی را پیش رو دارند.

وی افزود: فلسطینی ها می توانند حملات دیگری را در اسرائیل (سرزمین های اشغالی) انجام دهند. علاوه بر این، خنثی کردن این عملیات ها بسیار دشوار خواهد بود. حماس همچنین به تشویق فلسطینی ها برای انجام عملیات های شهادت طلبانه در هفته های آینده ادامه خواهد داد که چالش بزرگی برای نهادهای امنیتی و ارتش اسرائیل است.

سید حسن نصرالله در سخنرانی شب گذشته خود گفت عملیات استشهادی فلسطینی ها اعتماد شهرک نشینان صهیونیست به ارتش و کابینه اسرائیل را به شدت متزلزل کرده و تأثیر عمیقی بر صهیونیست ها گذاشته است.

در همین رابطه روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» به نقل از برخی از سخنان سید حسن نصرالله می نویسد که ایران به کشورهای امضاکننده توافقنامه صلح با اسرائیل اطلاع داده است که هرگونه تحرکی علیه تهران از خاک آنها با پاسخ قاطع تری مواجه خواهد شد. از ایران و این پیام هشدار به اسرائیل نیز ارسال شد.

سید حسن نصرالله شب گذشته در سخنرانی خود در روز جهانی قدس گفت: ایران در صورت حمله دشمن صهیونیستی در منطقه، احتمال دارد مستقیماً به رژیم اسرائیل حمله کند و مقدمات این حمله در حال انجام است. بر اساس اطلاعاتی که من دارم، ایران به کشورهایی که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کرده اند پیامی ارسال کرده است که هرگونه تجاوز و حمله این کشورها علیه ایران بی پاسخ نخواهد ماند و این پیام به این رژیم رسیده است.

  اینفوگرافیک / برخی شایعات و حقایق در مورد واکسن تاج

بازتاب سخنان سید نصرالله در رسانه های صهیونیستی

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین در تشریح عملیات های شهادت طلبانه فلسطینی ها گفت: این عملیات های انفرادی گامی بی نظیر و جدید در مسیر مقاومت در فلسطین است. این عملیات در نقاط مختلف جغرافیایی و توسط فلسطینی های مناطق مختلف انجام شد. این سوال یک پیام بسیار قوی دارد. مهمترین دستاورد این عملیات لغو معادله امنیت و اشغالگری بود که رژیم صهیونیستی بر اساس آن شکل گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید