بارش ها در پایتخت همچنان ادامه دارد

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران نیمه ابری همراه با وزش باد و غبار محلی و در برخی ساعات مه خفیف، برف و باران خواهد بود.

بر اساس داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی، هوای استان تهران با اثر امواج کم‌موج از امروز (۱۳ دی) تا چهارشنبه (۱۵ دی)، نیمه ابری تا ابری در ساعات خاص همراه با مه خفیف و در برخی مناطق بارش کوتاه‌مدت. مناطق شمال گاهی ابری همراه با بارش برف و باران پاره پاره و در ارتفاعات در برخی ساعات مه همراه با برف و کولاک پیش بینی می شود.

وزش باد متوسط ​​تا نسبتاً شدید در جنوب غرب استان از صبح تا عصر روز چهارشنبه (15 دی ماه) با احتمال وزش باد شدید پیش بینی می شود.

در روزهای پنجشنبه و جمعه (26 و 26 دی) آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد ملایم و از عصر پنجشنبه (25 دی) در مناطق پرتردد و صنعتی تجمع تدریجی آلاینده ها و گرد و غبار محلی پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های فیروزکوه (امین آباد) و آبعلی با دمای -6 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (14 دی) صاف تا نیمه ابری همراه با غبار محلی با حداکثر و کمینه دمای 10 و 3 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت در روز بعد (15 دی) ابری همراه با وزش باد و در نقاطی همراه با بارش خواهد بود و از بعدازظهر به تدریج کاهش ابر و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به 8 و صفر درجه سانتی گراد می رسد.

  "خانم"؛ گزارشی دقیق از یک داستان ناشناخته

دیدگاهتان را بنویسید