بابک جهانبخش یکی از خوانندگان مطرح و موفق کشورمان

بابک جهانبخش از سال 1393 فعالیت خود را در عرصه موسیقی پاپ آغاز کرد و توانست مخاطبان زیادی را به خود اختصاص دهد. او در رشته ضبط موسیقی تحصیل کرد و پس از مدتی فوتبال وارد دنیای موسیقی شد.

بیوگرافی بابک جهانبخش

علی جهانبخش که او را با نام بابک می شناسیم، در اول فروردین 1362 در شهر بوخوم آلمان به دنیا آمد. دلیل تولد بابک در آلمان تحصیلات پدرش بود و پس از فارغ التحصیلی پدر به ایران بازگشتند.

بابک جهانبخش از 5 سالگی نزد یک معلم آلمانی آموزش پیانو را آغاز کرد. پس از بازگشت به ایران دوره های موسیقی را زیر نظر مجتبی میرزاده گذراند و در ۱۴ سالگی موفق به دریافت مجوز حضور در تلویزیون شد. در همان سال اولین آهنگ خود را برای رادیو ضبط کرد.

ساز تخصصی بابک پیانو است و علاوه بر خوانندگی به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده نیز فعالیت می کند.

اولین آلبوم بابک جهانبخش

در سال 1382 در سن 20 سالگی شروع به تهیه اولین آلبوم خود کرد. او پس از دو سال تلاش موفق شد اولین آلبوم خود را منتشر کند. این آلبوم او را به بسیاری از مردم شناخت و به عنوان دومین پدیده موسیقی سال انتخاب شد.

او سپس دومین آلبوم خود را با نام «من و بارون» در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد و او را در دنیای حرفه‌ای موسیقی بیشتر به شهرت رساند. این آهنگ از بابک جهانبخش نیز با استقبال خوبی روبرو شد.

41

ازدواج بابک جهانبخش

این خواننده محبوب کشورمان پس از بازگشت از کنسرت لندن با خانم مروارید شهریاری آشنا شد و در نتیجه ازدواج کردند. مروارید شهریاری متولد تهران است و یک شرکت بازرگانی دارد. این دو در سکوت و بدون اینکه دلیل آن را بدانند از یکدیگر جدا شدند و صاحب پسری به نام آرتا شدند.

  ویروسی را پیدا کنید که عفونت را از بین می برد

پس از جدایی در آذرماه ۱۳۹۵ بابک جهانبخش برای دومین بار با خانم پریا پرتویی ازدواج کرد. خانم پرتوی طراح و مدل لباس است. بهتر است بدانید پریا تکوی از همسر اولش حمید هندان یک دختر دارد.

منافع بابک جهانبخش

بابک از کودکی علاقه زیادی به فوتبال داشت و زمانی که در آلمان بود در تیم اصلی بوخوم بازی می کرد. پس از بازگشت به ایران به دلیل علاقه همه خانواده به تیم استقلال، او نیز به استقلال علاقه مند شد و در مدرسه فوتبال این تیم ثبت نام کرد. اما بعدها به دلیل مشکلاتی که برایش پیش آمد از فوتبال کناره گیری کرد و وارد دنیای موسیقی شد.

او می گوید به غیر از فوتبال به حیوانات هم علاقه دارم و در کودکی حیواناتی مثل همستر، خرگوش، لاک پشت و طوطی داشتم.

جراحی قلب بابک جهانبخش

بابک جهانبخش در 31 تیرماه 1398 به طور ناگهانی دچار مشکل قلبی شد و پس از بستری شدن در بیمارستان تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت. عمل او موفقیت آمیز بود و پس از آن فعالیت حرفه ای خود را از سر گرفت.

42

کنسرت بابک جهانبخش

این خواننده زیبا در سال ۱۳۸۷ موفق شد اولین کنسرت خود را در خارج از کشور در لندن برگزار کند. پس از موفقیت این کنسرت در سال 1389 و پس از انتشار آلبوم احساس، در تهران نیز کنسرت برگزار کرد.

او با برگزاری کنسرت های مختلف در داخل و خارج از کشور شناخته شد. بابک در جشنواره موسیقی فجر هم اجرا داشت.

آلبوم ها و آهنگ های بابک جهانبخش

این خواننده توانا تاکنون آلبوم ها و آهنگ های زیادی منتشر کرده است که برخی از آهنگ های بابک جهانبخش عبارتند از:

 • چه اتفاقی برای آلبوم افتاد؟
 • آلبوم بدون عنوان
 • آلبومی درباره احساسات
 • من خوبم آلبوم
 • عنوان برنامه برف است
 • شرکت در برنامه شاد و خواندن آهنگ اکسیژن
 • وی در برنامه دورهمی حضور یافت و آهنگ های بی تو میمیرم و ایده آل را اجرا کرد.
 • آهنگ پریزاد
 • آهنگ بوی عید
 • آهنگ حساسی هستی
 • آهنگ سیستم احساس
 • آهنگی برای کافه پاییزی

  عکس/ هدیه خاص و متفاوت سلطان عمان به رئیسی

دیدگاهتان را بنویسید