این آقا شوهر الناز حبیبی نیست

قسمت چهل و یکم از فصل دوم سری پنجم جمع آوری با حضور روی آنتن شبکه نسیم، الناز حبیبی او مهمان این برنامه بود. الناز حبیبی بیبی فیس و ریز بازیگر در سریال های طنز و جدی به همراه برادرش در مسابقه دورهمی به ایفای نقش پرداختند.تضاد سبک این بازیگر و برادرش در دورهمی خبرساز شد و مهران مدیری را شگفت زده کرد.

در این قسمت عکس هایی از برادر این بازیگر و صحبت هایش در مورد خواهرش قرار داده ایم اما قبل از اینکه وارد جزئیات این برنامه شویم به شایعات ازدواج مجدد باز می گردیم. الناز حبیبی که با حضور او در این برنامه کاملا منکر شد.

برادر الناز حبیبی

الناز حبیبی و برادرش/ عکس درسا زنده دل

شایعات به پایان رسید؛ این آقا شوهر الناز حبیبی نیست

حضور الناز حبیبی در این برنامه به همراه برادرش به شایعات مربوط به رابطه آنها پایان داد و مشخص شد که این بازیگر ازدواج نکرده و این مرد قدبلند و قدبلند شوهر جدید الناز حبیبی نیست بلکه برادرش است که به دلیل تفاوت ظاهری با هم این نوع شایعات در مورد آنها منتشر شد. قبل و بعد از انتشار تصاویری از الناز حبیبی و برادرش از برخی اتفاقات حتی باعث شد برخی سایت ها عکس های خود را با عنوان همسر منتشر کنند.

برادر الناز حبیبی

الناز حبیبی در کنار برادرش/ عکس ارشا عقیقی

صحبت های برادر الناز حبیبی درباره خواهرش در مسابقه دورهمی

بازیگر نقش بهار در سریال دردسرهای عظیم که پایین خانواده است در دورهمی به همراه تنها برادرش به ایفای نقش پرداخته است.برادر بازیگر سریال دودکش برخلاف خواهرش قد بلند و جثه است و این امر بدیهی است. کنتراست باعث شد مجری برنامه دورهمی مهران مدیری از دیدن او تعجب کند

  چگونه مقاومت کودکان را در برابر درد افزایش دهیم

مهران مدیری در اواسط مسابقه از حبیبی برادر الناز سوالاتی در مورد نقاط قوت و ضعف خواهرش پرسید و او اینگونه پاسخ داد:

نقطه ضعف او این است که نسبت به خانواده و خواهر و برادرش بسیار حساس است، نقطه قوتش این است که حسن نیت زیادی دارد.

الناز حبیبی بازیگر سریال دوپینگ که تغییر صدایش در دورهمی باعث تعجب بسیاری از مخاطبان شد، در پاسخ به این سوال مهران مدیری، نقاط قوت و ضعف برادرش را اینگونه بیان کرد:

او خیلی سریع تحت تأثیر قرار می گیرد، این نقطه ضعف اوست و نقطه قوتش این است که روحیه بسیار حمایتی دارد، وقتی او آنجا باشد، شما همه چیز را دارید.

الناز حبیبی و برادرش در دورهمی

مختصری در مورد الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 31 مرداد 1367 در تهران است. او دارای فوق لیسانس تدوین در تدوین و لیسانس کارگردانی است. او پنج خواهر و یک برادر دارد و مخارج خانواده اش را تامین می کند. الناز حبیبی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1394 با سریال های سال های برفی و بنفشه آغاز کرد اما با بازی در سریال روز قریب، فاصله ها و دردسرهای بزرگ به اوج شهرت رسید.

دیدگاهتان را بنویسید