اینفوگرافیک / چه ورزشی با روحیه شما سازگار است؟

فرادید| یک مربی شخصی استرالیایی بهترین ورزش ها را بر اساس روحیه ما برای جلوگیری از آسیب رساندن به خود ارائه کرد.

به گزارش فرادید، سام میرزا می گوید: “تمرینات خوبی برای هر خلق و خوی وجود دارد و نکته اصلی این است که به بدن خود گوش دهید تا بفهمید چه چیزی باعث می شود احساس بهتری داشته باشید.”

او می گوید: «همه ما می دانیم که ورزش فواید باورنکردنی برای سلامت روحی و جسمی دارد. بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به احساس خود توجه کنید و بر اساس آن ورزش کنید. هر روز مثل این نیست که خیلی خوب باشد و هیچ ایرادی ندارد.»

«اگر احساس بدی دارید، احساس می کنید که می خواهید در پیله خود فرو برید و با تمام دنیا عصبانی هستید. “یک ورزش وجود دارد که می تواند به شما کمک کند این انرژی را هدایت کنید و بعد از انجام آن حرکات احساس بهتری داشته باشید.

خستگی

پس از یک روز کاری بسیار طولانی ممکن است احساس خستگی و خواب آلودگی شدید داشته باشید و اگر تصمیم به دویدن یا ورزش سنگین دارید، فراموش نکنید که خستگی و خواب آلودگی خود را افزایش داده و فشار بیشتری به بدن خود وارد کنید. می کنید. سم توصیه می کند که پس از یک روز کاری سخت، ورزش هایی مانند پیلاتس، یوگا، تمرینات تنفسی، مدیتیشن یا پیاده روی سریع را امتحان کنید.

ورزش‌های التهابی و چالش برانگیز بدن را در موقعیت «فرار» قرار می‌دهد و باعث می‌شود بدن علائم هراس مانند تنفس سریع را تقلید کند و مغز را تحریک می‌کند تا تنفس خود را با آن سرعت هماهنگ کند و افکار مضطرب یا رقابتی را تحریک کند.

  رامبد و نگار و دخترشان راه می رفتند

این می تواند به بدن آسیب برساند.

سام می گوید: «اگر به شدت احساس خستگی می کنید، یک ورزش ملایم و مداوم می تواند مفید باشد. “چیزی را پیدا کنید که به بدن شما اجازه می دهد تا استراحت کند و بهبود یابد.”

اینفوگرافیک / چه ورزشی با روحیه شما سازگار است؟

خشم و عصبانیت

سام می گوید: “وقتی عصبانی هستیم، بدن سطوح بسیار بالایی از آدرنالین را تشخیص می دهد و شما را در حالت آماده باش قرار می دهد.” او توصیه می کند: «در چنین شرایطی بهترین تمرین ورزشی است که نیاز به تمرکز و توجه نداشته باشد. تمریناتی مانند بوکس در برابر حریف فرضی، دویدن، چندین ست پرش یا پرش پروانه یا شنای سوئدی می تواند کمک کننده باشد.

بوکس یکی از بهترین ورزش های هوازی است که ضربان قلب را افزایش می دهد و به چربی سوزی کمک می کند.

سام می‌گوید: «ما در هنگام عصبانیت فاقد وضوح ذهنی و تمرکز هستیم، بنابراین خطر آسیب در ورزش‌هایی که نیاز به تمرکز زیادی دارند، افزایش می‌یابد.

خوشبختی

سام می گوید هر زمان که احساس شادی و شادی زیادی کردی، می توانی هر طور که می خواهی تمرین کنی و لذت ببری.

او می‌گوید: «اگر در حال حاضر قبل از تمرین احساس خوبی دارید، تمرینی را که دوست دارید انجام دهید و بیشترین بهره را از آن ببرید.

او می گوید: ایروبیک گروهی هماهنگ، فوتبال، پیاده روی در پارک مورد علاقه یا هر ورزش جدیدی که ممکن است دوست داشته باشید می تواند مفید باشد.

صبح

در روزهایی که روحیه شما بد است و بلند شدن از رختخواب موفقیت بزرگی است، ورزش می تواند مفید باشد.

  عکس امیر جعفری و پسر ریما رامین فر

“اگر غمگین هستید، ایروبیک و کاردیو می توانند بیشترین تاثیر را داشته باشند. “در ابتدا ممکن است این ورزش ها را دوست نداشته باشید، اما تعامل اجتماعی که با تمرینات همراه با خود ورزش همراه است می تواند روحیه شما را تقویت کند.

سام می گوید: «نکته مهم این است که بدانید باید آهسته و پیوسته حرکت کنید. به عنوان مثال، می توانید با یک دوست راه بروید یا بدوید، می توانید به یک باشگاه بروید یا در کلاس های گروهی یا یک کمپ آموزشی شرکت کنید. او می گوید: «گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در حین تمرین می تواند بسیار مفید باشد.

یأس، ناامیدی و درماندگی

هنگامی که احساس ناامیدی می کنید، ممکن است تمایلی به ورزش نداشته باشید، اما سام پیشنهاد می کند از این احساس به عنوان انگیزه برای حرکت بدن خود استفاده کنید. او به شما پیشنهاد می کند در این شرایط به باشگاه بروید و تمرینات وزنه برداری انجام دهید و روی حرکات و عضلات خود تمرکز کنید.

زمانی را صرف تمریناتی کنید که نیاز به تمرکز روی بدن، عضلات و فرم بدنتان دارد. این کار بدن شما را بازسازی می کند. “هیچ چیز بهتر از تبدیل شدن به نسخه ای بهتر از خود نمی تواند احساس ناامیدی و درماندگی شما را کاهش دهد.

بعد از تمرین و زمانی که اندورفین در بدن شما در حال حرکت است، لحظه ای فکر کنید و به این فکر کنید که چه چیزی باعث شده شما احساس درماندگی و ناامیدی کنید.

زمانی که ذهن پاک و بدن سالم است، بهتر می توانید بر این احساس غلبه کنید. ورزش های دیگری که در صورت ناامیدی توصیه می شود پیلاتس و شنا است.

  اغراق های مکرر تل آویو درباره برنامه هسته ای ایران

منبع: دیلی میل
ترجمه: سایت فرادید

دیدگاهتان را بنویسید