اینستاگرام شیطون در مسافرخانه; انتشار فیلم های کثیف

418489 181 خبر مرکزی

سجادپور| مرد جوانی که پس از آشنایی با دانشجوی اینستاگرامی با فریب وی با انتشار تصاویر غیراخلاقی در فضای مجازی، یک هتل آپارتمان اجاره کرده و از صحنه های آزار و اذیت وحشیانه فیلمبرداری کرده بود، با دستور قطعی قضایی بازداشت شد.

آبان ماه گذشته دختری 20 ساله برای کشف راز وحشتناکی که وجود و آینده اش را نابود کرده بود به کلانتری میرزا کوچک خان در مشهد رفت.

دختر جوان با اشاره به قانون فرار از چنگال شیطان اینستاگرامی گفت: مدت زیادی است که در خانواده ام از بی مهری رنج می برم. پدر و مادرم هرگز رابطه خوبی با یکدیگر نداشته اند و همیشه در خانه درگیری وجود داشته است.

در این شرایط پدرم به بیماری کلیوی مبتلا شد و دیالیز و به بهانه مصرف مواد مخدر شد. این به مشاجرات لفظی و روابط سرد تبدیل شد تا جایی که در خانواده فراموش شدم و هیچکس به نیازهای عاطفی من توجهی نکرد.

آنقدر احساس تنهایی می کردم که گوشی را برداشتم و به فضای مجازی پناه بردم تا این خلاء عاطفی را پر کنم، غافل از اینکه مارهای سمی و شیاطین تاب خورده در این کانال های رنگارنگ در گردش بودند. در این اوضاع آشفته خانواده، شبکه های اجتماعی تنها سرگرمی من بود تا اینکه روزی پست اینستاگرام جوان غریبه ای را “لایک” کردم و زندگی ام را اینگونه تباه کردم.

روز پیش مرد غریبه به من پیام داد و سعی کرد به من بگوید در ابتدا موضوع را جدی نگرفتم و توجهی نکردم، اما به دلیل بی مهری و احساساتی بودن با جملات عاشقانه و ابراز علاقه اش مرا مجذوب خود کرد. پوچی در کلمات زیبا عشق را جستجو کردم سرانجام ارتباط تلفنی و تصویری من و آن جوان که اهل یکی از شهرهای شمالی کشور بود آغاز شد.

  هواشناسی ایران امروز 28/10/1400

کوروش مدعی شد که قصد ازدواج با من را دارد و با این ترفند مرا فریب داد. طولی نکشید که از من خواست که جلوی عکس محجبه بایستم و با او صحبت کنم! من هر کاری که او می خواست انجام دادم، بدون اینکه شک کنم با این ترفند شیطانی چه بلایی سرم خواهد آمد!

اما مدت زیادی از این آشنایی در اینستاگرام نگذشته بود که او مرا به یک ملاقات حضوری در هتل آپارتمان مرکز شهر دعوت کرد و در آنجا اتاقی را اجاره کرد. از رفتن به آنجا خیلی می ترسیدم و از طرفی اگر پدرم با جوان غریبه ای به جلسه می رفت، روزم را تاریک می کرد.

با این حال کوروش تسلیم نشد تا اینکه در نهایت تهدید کرد که اگر پدرم را ملاقات نکنم، عکس ها و فیلم هایی را که روی من ضبط کرده است، با پوششی مشمئز کننده برایم ارسال خواهد کرد!

با شنیدن این سخنان وحشت تمام وجودم را فرا گرفت، حالا با یک رسوایی بزرگ مواجه شده بودم و آبرویم به خطر افتاد. بنابراین سعی کردم به ارتباط مجازی شخصاً با او پایان دهم. به ناچار پیشنهاد او را پذیرفتم و عازم اسکان موقتش در هتل آپارتمان شدم.

وقتی با ترس و لرز وارد اتاق شدم، کوروش ناگهان در را قفل کرد و با چاقو به من زد تا تسلیم خواسته شیطانی او شوم. تازه فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم اما نتونستم از پنجه شیطان در اینستاگرام فرار کنم!

با زور و تهدید نه تنها به خواسته اش رسید، بلکه صحنه های آزار شیطانی را هم فیلمبرداری کرد و بعد قرصی به من داد که بعد از آن نفهمیدم! وقتی بیدار شدم تو اتاق تنها بودم و خبری از کوروش نبود! از اضطراب و نگرانی دیوانه شده بودم و حالم بد بود.

  علی دایی برای حمایت از مردم دعوت به جام جهانی قطر را رد کرد + عکس

با گریه اومدم خونه ولی به کسی چیزی نگفتم! در حالی که چند روز بعد در حین کار در جمعی از همکلاسی های دانشگاه، ناگهان عکس های زشتی از من در گروه کلاس آپلود شد. از بی اعتمادی شوکه شدم و دست و پایم را گم کردم و نمی دانستم باید چه کار کنم!

دوستان و همکلاسی هایم این تصاویر سخیف و مبتذل را دیدند اما کوروش بلافاصله آنها را پاک کرد. دقایقی بعد تماس ها و پیام های متعددی سرازیر شد. آبروی من رفته بود و نمی خواستم به دانشگاه برگردم!

یک اشتباه احساسی و یک ارتباط مجازی روزم را خراب کرد و آینده ام را تباه کرد. بعد از این ماجرا، کوروش دوباره با من تماس گرفت و بارها تهدید کرد که فیلم های کثیفی که در هتل آپارتمان ساخته است را فاش می کند. تمام وجودم می لرزید و این اشتباه مرا در گردابی وحشتناک انداخت که نتوانستم تصمیم درستی بگیرم تا دیگر آبروریزی نکنم، حرف ها و تهدیدهای آن شیطون جوان را باور کردم!

با تهدید به افشای من، چند بار دیگر مرا به همان هتل آپارتمان کشاند و ناجوانمردانه به من حمله کرد. او حالا مدعی شد که این همه جملات عاشقانه در فضای مجازی یک ترفند هوس بود، اما من نتوانستم از این سختی شوم خلاص شوم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم برای رهایی از این سختی شرم آور به قانون پناه ببرم.

با اعلام شکایت دختر جوان و به دستور سرهنگ عبدی (رئیس پلیس آگاهی) پرونده ای در مقام قضائی تشکیل و پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

با توجه به اهمیت موضوع، گروهی از ماموران نیروی انتظامی به سرپرستی ستوان سولار اقدام به شناسایی و دستگیری شیطان صفت در اینستاگرام کردند و ماموران با راهنمایی و اخذ مجوزهای قضایی، عملیات شناسایی را برای آوردن متهم به مشهد ادامه دادند.

  دستور پخت سوپ با رشته فرنگی به سبک مادربزرگ ها

مرد جوان شیطان صفت بار دیگر دختر جوان را با تهدید به افشاگری به داخل هتل آپارتمان کشاند اما این بار پلیس به صورت نامحسوس در محل حاضر شد و به محض رسیدن وی به آپارتمان قبلی، قانون را در دستان او بستند.

ماموران انتظامی با دستورات محرمانه قاضی صادقی (قاضی ناحیه از دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) تحقیقات عمیقی را در این خصوص آغاز کردند. مرد جوان که در مراحل اولیه بازجویی منکر رابطه بد با دختر می شد، با دیدن عکس ها و فیلم های کثیف پرونده و اعتراف به این رابطه هوس انگیز چاره ای جز اعتراف نداشت.

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، این پرونده مستقیماً به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال و با نظارت قضات مجرب این شعبه مورد رسیدگی قضایی قرار گرفت.

قاضی محمد علیزاده که با مطالعه سطرهای تازه نگارش شده پرونده مشکوک به دست داشتن مدیر هتل آپارتمان در این حادثه ناگوار شده بود بلافاصله دستور بازداشت را صادر کرد و بدین ترتیب ماموران نیروی انتظامی به سراغ فردی که هتل آپارتمان را اجاره کرده بود. زمان و در اینستاگرام با شیطان رابطه نزدیک داشت.

با دستگیری این متهم، رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی به ریاست قاضی کاظم میرزایی و مشاور قاضی محمد محمد علیزاده، آغاز شد و متهمان در تاریخ 13/3/1390 روانه زندان شدند. وثیقه بالا

در همین حال، مدیر هتل آپارتمان که متهم به تجاوز جنسی در دادگاه بود، با قرار وثیقه آزاد شد و هتل آپارتمانی را نیز اجاره کرد. در این گزارش آمده است: تحقیقات دقیق قاضی برای بررسی سایر ابعاد پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید