ایسکرا یک تولید کننده موفق قطعات خودرو است

مشاور وزیر اقتصاد در حاشیه بازدید از غرفه ایسکرا:

در حاشیه هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی اصفهان، ایسکرا اتوالکتریک ایران یکی از شرکت های قطعات کروز محصولات خود را به نمایش گذاشت.

ایسکرا یک تولید کننده موفق قطعات خودرو است

بر اساس این خبر، حمیدرضا فولادگر نماینده مجلس شورای اسلامی و مشاور وزیر اقتصاد در حاشیه بازدید از غرفه ایسکرا گفت: ایسکرا یکی از موفق ترین شرکت ها در تولید محصولات است. قطعات خودرو در زمینه استارت و دینام «در این صنعت.
فولادگر افزود: با توجه به اینکه ایسکرا در زمینه صادرات نیز فعال است، شرکتی موفق و پیشرو در تولید قطعات است.
مشاور وزیر اقتصاد در صنعت قطعه سازی در سال های اخیر گفت: با وجود مطالبات بالای خودروسازان، قطعه سازان هیچ گاه تولید را متوقف نکرده و صنعت خودرو را پویا و با نشاط نگه می دارند.
رئیس هیئت مدیره شرکت IPCO با اشاره به اینکه تولید قطعه و صنعت خودرو نیاز به حمایت جدی متولیان دارد و البته دولت هم دخالتی نمی کند، گفت: خودرو بسیار کاهش یافته است.

ایسکرا نقطه قوتی برای صنعت قطعات خودرو در کشور است
احمدرضا طحانیان مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان نیز گفت: ایسکرا کشوری قدرتمند برای قطعه سازی و صنعت خودرو در کشور است.
طحانیان در پاسخ به اینکه برگزاری این نمایشگاه ها تا چه اندازه برای توسعه صنعت قطعه سازی استان موثر است، گفت: شرکت های حاضر در هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا از نظر کیفیت و حضور در دنیا بهترین باشند. بازارها
وی ادامه داد: این نمایشگاه ها بستری است تا سازندگان در رقابت با یکدیگر توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

  ارزش غذایی سیاه دانه

Iskra مجموعه ای قدرتمند است
ابراهیم احمدی رئیس انجمن قطعه سازان اصفهان با اشاره به آشنایی دیرینه خود با شرکت ایسکرا گفت: ایسکرا مجموعه قدرتمندی است و با بالاترین سطح داخلی سازی قطعات دینام و استارت توانسته واردات را در این حوزه کاهش دهد. “

باید بگویم؛ شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران به عنوان یک شرکت دانش بنیان طی سالیان متمادی توانسته است 90 درصد محصولات خود را در زمینه دینام و استارت جانمایی کند و صادرات قطعات تولیدی کشورهایی مانند روسیه را نیز در کارنامه خود قرار دهد. این شرکت همچنین موفق به مکان یابی ماژول موتور فن برای خودروهایی مانند پژوه 206، 405، تیبا و … شد.

دیدگاهتان را بنویسید