ایران خودرو سه شنبه; آغاز پیش فروش یک ساله 7 محصول

در پی اجرای طرح های فروش ایران خودرو در روز سه شنبه هفته جاری که سیزدهمین طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو است، هفت محصول از این گروه صنعتی عرضه شد. مهلت ثبت نام طبق روال معمول امروز (سه شنبه) به مدت سه روز است و قرعه کشی شنبه هفته آینده (۲ بهمن) انجام خواهد شد.

دوازدهمین طرح پیش فروش گروه صنعتی ایران خودرو اوایل دی ماه سال جاری (19 دی) انجام شد.

این خودروساز هم اکنون با حداکثر زمان تحویل هفت محصول تارای دستی، سورن پلاس، راناپلاس و سقف شیشه ای راناپلاس، توربوشارژر دستی و اتوماتیک دناپلاس و سقف شیشه ای دستی پژو 207 از امروز (سه شنبه) در حال ثبت نام در مرحله جدید پیش فروش است. تا پایان پنجشنبه / 4 ژانویه).

تاریخ تحویل خودروها دی و بهمن ماه 1401 خواهد بود و با توجه به قیمت زمان تحویل مشخص شده در قرارداد منتخب بسته به نوع خودرو انتخابی تعیین می شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir درخواست خود را به موقع ثبت کنند. همچنین ممکن است برگزیدگان طرح های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه در طرح های قبلی فروش خودرو نشده اند، بتوانند در این مرحله از فروش مجدد ثبت نام کنند.

طبق روال سه شنبه ایران خودرو، مراسم قرعه کشی کاربر نهایی شنبه هفته آینده (6 بهمن) با حضور رگولاتوری برگزار و به صورت زنده از سایت ikco.ir ایران خودرو و سایت این شرکت پخش می شود. آپارات در ikco_ir شد. .

مشتریان منتخب این طرح حداکثر تا سه روز فرصت دارند مبلغ پیش پرداخت خودرو را از طریق همین سایت برای فروش آنلاین واریز کنند. بدیهی است عدم واریز وجه در حساب در مدت زمان تعیین شده به منزله انصراف و ثبت نام متقاضی به منزله اتصال می باشد.

  با ترفندهای مخفی آیفون آشنا شوید

در این مرحله از پیش فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط ثبت نام و محدودیت های فروش از قبیل اختصاص خودرو به هر کد ملی حداقل 48 ماه پس از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) توسط ایران. شرکت های خودرو و سایپا بدون شماره پلیس فعال برای متقاضی، ارائه گواهی معتبر، شماره حساب و شماره تماس اعلام شده با متقاضی و … اقدام خواهند کرد.

همچنین امکان صلح و واگذاری خودرو حتی به صورت وکالت طبق مصوبات کمیسیون خودرو وجود ندارد، ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نخواهد بود و از زمان واریز تا تحویل خودرو سود مشارکت سود حاصل می شود. و لغو صفر خواهد بود.

جدول فروش

دیدگاهتان را بنویسید