ایجاد رصدخانه فناوری و شبکه نوآوری تیتانیوم

در نشست خبری مدیرعامل گروه مالی غدیر، دستاوردهای شرکت های گروه تشریح شد.

گروه مالی غدیر در سال گذشته جزو سه شرکت برتر بازار سرمایه در انتشار اوراق مشارکت بود و در جذب سرمایه نیز به موفقیت های زیادی دست یافت.

ایجاد رصدخانه فناوری و شبکه نوآوری تیتانیوم

من گزارش میدم زمان خبریمدیرعامل گروه مالی غدیر در نشست خبری در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور گفت: با وجود اینکه نزدیک به دو سال از تاسیس شرکت تامین سرمایه دماوند می گذرد اما شاهد اتفاقات خوبی در این شرکت بوده ایم که یکی از این اتفاقات مربوط به انتشار اوراق تامین مالی بود که این شرکت در سال گذشته در زمره سه شرکت برتر بازار سرمایه در زمینه انتشار اوراق مشارکت شرکتی قرار گرفت و در جذب سرمایه نیز به موفقیت های زیادی دست یافت.

میلاد فروغی اظهار داشت: در حوزه سرمایه گذاری دانش بنیان چندین کمک مهم از جمله اخذ تاییدیه اصولی از بزرگترین صندوق خطرپذیر کشور به نام صندوق خطرپذیر ارغوان و همچنین ایجاد فناوری انجام شده است. رصدخانه و شبکه نوآوری با نام شرکت تیتانیوم از دیگر دستاوردهای گروه مالی غدیر است. در زمینه سرمایه گذاری در گروه مالی غدیر با توجه به فراز و نشیب های شاخص در سال جاری و سال گذشته توانسته ایم بازدهی خوبی داشته باشیم.

فروگی افزود: امسال در نظر داریم رتبه هایی را که در سال گذشته در رشته های مختلف کسب کرده ایم حفظ کنیم و امیدواریم امسال نتایج مطلوب و مرتبط تری در آن رشته ها داشته باشیم.

وی بیان کرد: یکی از اولویت های ما در گروه مالی توسعه کسب و کار بازار سرمایه است که قطعا نقش موثری در این زمینه ایفا کرده و برای تقویت نهادهای مالی هلدینگ تلاش خواهیم کرد. همچنین یکی از این تصمیمات بحث افزایش سرمایه شرکت های تابعه است که معروف ترین آن شرکت تامین سرمایه دماوند است. برنامه افزایش سرمایه در این شرکت را به صورت مستمر بررسی کرده ایم. در حوزه سرمایه گذاری دانش بنیان و مدیریت بازار نیز همین گونه بوده و به صندوق بنفش پررنگ برای جذب منابع مالی کمک خواهیم کرد.

  هشدار بحران آب در تهران

دیدگاهتان را بنویسید