ایالات متحده برای ایران حریف جدی نیست / بازیکنان باید بالغ تر باشند

تیم ملی فوتبال ایران در اولین ملاقات خود در جام جهانی لیتوانی برابر است صربستان او برنده شد.

محمد کشاورز ، کاپیتان سابق تیم ملی در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی آژانس برنا گفت: برای شروع خیلی خوب بودیم. در هر تورنمنت ، اولین مسابقه برای هر تیمی دشوار است ، اما خوشبختانه ما در این کار خوب عمل کردیم. بازی بیایید نتیجه را به نفع خود درک کنیم. ما در این مسابقه به سه امتیاز نیاز داشتیم که توانستیم در اولین گام آن را کسب کنیم بازی ابتدا صاحب آن شویم.

او ادامه داد: تیم ایران او 5 دقیقه اول را بسیار خوب شروع کرد ، اما در نیمه اول تیم به تدریج بسیار عصبی شد ، که فکر می کنم به دلیل تنش قبل از مسابقات است. در نیمه دوم ، هر دو بازیکن بر اعصاب خود کنترل کافی داشتند و کنترل بازی را در دست گرفتند. بازی بعدی ما برابر آمریکا است ، آمریکا تیم کوچکی نیست ، اما این درست است که ما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. فکر می کنم به دومین پیروزی خود در برابر این تیم برسیم ، اما در هر صورت باید تمرکز داشته باشیم تا حریف ما را غافلگیر نکند.

کشاورز با اشاره به عدم حضور دو نفر از اعضای اصلی تیم ، گفت: قبل از مسابقات حسین تیبی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. البته این ستاره پس از خروج از ریکاوری از مرحله بعدی به تیم اضافه می شود اما ما حمید احمدی را فقط مقابل آمریکا نخواهیم داشت. احمدی بازیکنی است که ما در همه مسابقات به او نیاز داریم و بنابراین او باید بالغ تر باشد. 5/2

  بحران آب و تشنگی در همدان

دیدگاهتان را بنویسید