اگر می خواهید عمر طولانی داشته باشید ، به هیچ وجه از این 4 مورد غافل نشوید

داشتن یک زندگی طولانی همراه با سلامت بدن یکی از خواسته های اصلی هر فردی است. تحقیقات این را نشان می دهد رژیم غذایی راحت و غنی در کنار هم سبک زندگی سالم (سیگار نکشید ، ورزش نکنید ، سیگار نکشید نوشیدنی های الکلی و …) دو عامل اصلی برای افزایش امید به زندگی E.

با این حال ، علاوه بر این عوامل ، دانشمندان به ابعاد جدیدی از سلامت بدن رسیده اند. محققان دانشگاه ییل به مدت سه دهه مشغول مطالعه و جمع آوری داده های بیش از 5000 آمریکایی بوده اند. در این مدت ، محققان اطلاعاتی در مورد طول عمر آن ارائه کردند سلامتی افراد جمع آوری و تجزیه و تحلیل شدند.

یافته های دانشمندان نشان می دهد سطح تحصیلات نقش مهمی در افزایش امید به زندگی انسان دارد. به بیان ساده ، در این مطالعه ، آنها دریافتند که میانگین طول عمر افراد تحصیلکرده بیشتر از سایر افراد است.

تقریباً 13 of از افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم دانش آموزان دبیرستانی در حین مطالعه جان باختند. تنها 5 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی در این مدت فوت کردند.

محققان افراد بین 20 تا 30 سال را برای این مطالعه انتخاب کردند و مشخص بود که اکثر این افراد در سه دهه مطالعه به 50 سالگی می رسند.

با این حال ، برخی از این افراد در طول مطالعه فوت کردند. محققان تأکید می کنند که این مطالعه اهمیت تحصیلات دانشگاهی و مزایای آن را نشان می دهد.

از سوی دیگر ، افرادی که دارای تحصیلات عالی هستند کمتر دچار زوال عقل و بیماری آلزایمر می شوند. در واقع ، چالش های روانی مداوم در انسان ، مانند تحصیل ، می تواند از بیماری های روانی جلوگیری کند و آلزایمر بودن.

  شورشیان مورد حمایت ترامپ به واشنگتن اطمینان داده اند

محققان دانشگاه جان هاپکینز همچنین چهار راه ساده برای افزایش طول عمر ارائه می دهند ، از جمله:

1- از تنباکو و الکل استفاده نکنید

۲- کاهش وزن و تناسب اندام را حفظ می کند

3- فعالیت و ورزش کافی دارید

4- رژیم غذایی سالم

دیدگاهتان را بنویسید